Orange zmienia siedzibę w Gdańsku. Nowe biuro dla 200 pracowników na terenie Stoczni Gdańskiej


2022.12.09
Autor: Monika Kiereś
Od listopada nową siedzibą Orange Polska stał się kompleks biurowy Palio Office Park, należący do największego w Polsce dewelopera biurowego - Cavatina Holding.

Na terenie Stoczni Gdańskiej powstaje kompleks budynków biurowych Palio Office Park, który swoją architekturą nawiązuje do portowych tradycji. Dzięki inwestycji mieszkańcy Gdańska odzyskają postoczniowe tereny do swojego użytku, m.in. poprzez liczne restauracje, bary i kawiarnie.

Nowym najemcą kompleksu firmy Cavatina Holding stał się wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce - Orange Polska. Nowa siedziba spółki od listopada mieści się w biurowcu Palio Office Park A. 200 pracowników firmy zajęło ponad 1 200 metrów kwadratowych powierzchni GLA, a nowe biuro zaprojektowane zostało według nowoczesnych standardów, z nowym designem i przystosowane do pracy hybrydowej.

Siedziba Orange w Palio zaaranżowana została w formie open space, z powierzchniami wspierającymi, czyli salami konferencyjnymi, chillout rooms oraz nieformalnymi miejscami pracy.

Gdańsk był pierwszym miastem, w którym 5 lat temu rozpoczęliśmy nową historię w biurowym życiu Orange Polska. To właśnie tu otworzyliśmy pierwsze biuro z tak zwanym elastycznym modelem pracy, bez wskazywania pracownikom konkretnego biurka oraz z możliwością pracy w domu przez dwa dni w tygodniu. Dziś jesteśmy o wiele dalej, praca hybrydowa nie jest niczym wyjątkowym, ale nadal stawia przed nami pewne wyzwania. Dzięki elastycznej, dopasowanej do różnego rodzaju pracy powierzchni jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom jeszcze lepsze środowisko pracy, uszyte pod ich potrzeby
powiedział: Adam Wrzosek, Dyrektor Środowiska Pracy Orange Polska

Palio Office Park A to pierwszy z gotowych biurowców kompleksu należącego do Cavatina Holding, który dostarczył na rynek ponad 16 000 mkw. powierzchni najmu na 8 kondygnacjach naziemnych. W biurowcu dostępne są ponadto biura serwisowane Quickwork.

Wśród pozostałych najemców kompleksu są takie firmy jak: PZU Zdrowie, Nowa Era, Fortum czy Medicover Integrated Clinical Services.

Komentarze


  • rzeczowo
    Gość
    2022-12-10 16:45:01
    zmieniono siedzibę, ale z jakiego miejsca się przenieśli ...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.