Gotowy biurowiec w Gdańsku na Młodym Mieście. Zobacz film z inwestycji


2022.04.27
Autor: Urbanity.pl
Cavatina Holding dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie dla drugiego biurowca w ramach inwestycji Palio Office Park na terenie Stoczni Gdańskiej.

Drugi z budynków biurowych kompleksu Palio Office Park w Gdańsku dostarczył na trójmiejski rynek 7 700 metrów kwadratowych powierzchni GLA.

Inwestycja firmy Cavatina Holding powstaje na poindustrialnych trenach Stoczni Gdańskiej na Młodym Mieście i docelowo składała się będzie z ośmiu budynków, które zaoferują łącznie prawie 90 000 mkw. powierzchni najmu. Gotowy jest już budynek A, który dostarczył 16 600 mkw. GLA oraz oddany właśnie do użytku budynek B - 7 700 mkw.

Palio Office Park to wielofunkcyjny kompleks, który jest pierwszą inwestycją Cavatina Holding w Trójmieście. Projekt zakłada wpisanie nowoczesnej architektury w zabytkową zabudowę

Film z inwestycji. Gotowy Palio B

Kompleks przy ul. Jana z Kolna oprócz biur oferuje także przestrzeń gastronomiczną, sklepy oraz tereny rekreacyjne. W ramach inwestycji odtworzony zostanie niemal kilometrowy odcinek ul. Malarzy. To tu powstaną wydzielone strefy różnego rodzaju usług i aktywności otwartych dla mieszkańców.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.