Większy City Square we Wrocławiu. Odrestaurują budynek dawnej parowozowni.


2022.06.02
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Mieszkania, apartamenty inwestycyjne i lokale użytkowe - tak prezentuje się oferta firmy Atal w nowych etapach osiedla City Square we Wrocławiu na Przedmieściu Oławskim.

Rozrasta się powstające na Przedmieściu Oławskim osiedle Atal City Square. Deweloper uruchomił sprzedaż III i IV etapu inwestycji, który składa się z mieszkań, apartamentów inwestycyjnych oraz lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Atal City Square powstaje niedaleko centrum Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. W ofercie dewelopera pojawiły się kolejne etapy. W III i IV etapie powstanie 496 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 125 mkw. z przynależnym balkonem, tarasem lub ogródkiem. W sprzedaży znajduje się także 77 apartamentów inwestycyjnych oraz 9 lokali użytkowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 9 000 zł za mkw.

Przyszli mieszkańcy osiedla Atal City Square będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, stanowiska dla jednośladów czy komórki lokatorskie. Na terenie osiedla powstanie zielony dziedziniec z drzewami oraz miejscami odpoczynku.

Oddanie do użytku mieszkań z III i IV etapu inwestycji zaplanowano odpowiednio na I kwartał 2024 roku i I kwartał 2025 roku.

W ramach inwestycji na Przedmieściu Oławskim deweloper odrestauruje budynek dawnej parowozowni.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.