Przedmieście Oławskie we Wrocławiu z inwestycją City Square

2020.04.30

Trwa już budowa oraz sprzedaż mieszkań w inwestycji Atal City Square, która powstaje przy ulicy Pułaskiego na Przedmieściu Oławskim.

Atal wprowadził do oferty lokale z wrocławskiego projektu City Square. Inwestycja składa się z części mieszkalnej na 232 mieszkania oraz aparthotelowej ze 124 lokalami inwestycyjnymi.

Atal City Square to dwa, 9-kondygnacyjne budynki z lokalami na wynajem o powierzchniach od 19 do 39 mkw. i układach jedno- i dwupokojowych. oraz część mieszkalna z lokalami o metrażach od 26 do 131 mkw. w ofercie od 1- do 5-pokojowych.

Wszystkie mieszkania posiadały będą balkon, taras lub ogródek. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 263 miejsca parkingowe dla aut oraz 12 miejsc dla jednośladów. W części parterowej inwestycji mieściło się będzie 10 lokali handlowo-usługowych.

Ceny mieszkań w City Square zaczynają się od 9 000 zł brutto za stan deweloperski, natomiast w części aparthotelowej od 11 tys. zł brutto z wykończeniem pod klucz. Nabywcy będą mieli możliwość przekazania opieki nad apartamentami operatorowi, który zadba o zarządzanie najmem krótko- i średnioterminowym.

Atal City Square ma zostać oddane do użytku w III kwartale 2022 roku. W ramach inwestycji, ale w dalszym jej etapie zaplanowano rewitalizację zabytkowego budynku znajdującego się na terenie kompleksu, który będzie pełnił funkcję usługową.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.