Można kupić mieszkanie w dawnej parowozowni. Atal rusza z II etapem City Square we Wrocławiu

2021.07.01

Ruszyła przedsprzedaż drugiego etapu osiedla Atal City Square, które powstaje przy ulicy Pułaskiego we Wrocławiu.

Atal City Square to wieloetapowe osiedle w centrum miasta, na Przedmieściu Oławskim w dzielnicy Krzyki. Inwestycja zakłada rewitalizację układu urbanistycznego części obszaru dawnego dworca towarowego oraz odbudowę i częściową przebudowę zabudowań magazynowych znajdujących się na terenie kompleksu.

W pierwszym etapie powstają dwa ośmiopiętrowe budynki, w których znajdą się 232 mieszkania oraz 124 apartamenty inwestycyjne. W sprzedaży dostępne są jeszcze odpowiednio 130 i 89 z nich.

Obecnie rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej części wrocławskiej inwestycji, w której odbudowana zostanie dawna parowozownia i wybudowany zostanie 9-kondygnacyjny budynek. Łącznie to 111 mieszkań, z czego 6 unikatowych w budynku parowozowni, a także 4 apartamenty inwestycyjne oraz 2 lokale usługowo-handlowe.

Cena za mkw. w części mieszkalnej zaczyna się od 9 000 złotych brutto w stanie deweloperskim, a w części aparthotelowej od 12 000 złotych brutto z wykończeniem pod klucz.

Mieszkania w parowozowni będą miały wysokość sięgającą nawet 4,85 m i doświetlone zostaną dzięki dużym łukowym oknom z odtworzonym historycznym podziałem szklenia. Na parterze obiektu znajdą się mieszkania posiadające powierzchnie przyległe przypominające antresole, które dadzą szerokie możliwości aranżacyjne.

Z kolei w nowym budynku zaplanowano 105 mieszkań o powierzchni od 30 do 119 mkw. i w układach od jednego do pięciu pokoi. Zaprojektowano także 4 apartamenty inwestycyjne o metrażach od 26 do 30 mkw. oraz układach jedno- i dwupokojowych, które pozwolą stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu. W tej części inwestycji znajdą się również dwa lokale handlowo-usługowe. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 111 miejsc postojowych dla aut i 5 stanowisk dla jednośladów.

II etap osiedla City Square zostanie oddany do użytku w III kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.