Atal City Square - mieszkania i lokale inwestycyjne w ofercie

2020.04.06

Atal rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej Atal City Square, zlokalizowanej w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Ruszyła również sprzedaż mieszkań.

Atal City Square powstaje na Przedmieściu Oławskim, na działce przy ulicy Pułaskiego we Wrocławiu. Inwestycja składa się z dwóch ośmiopiętrowych budynków mieszkalnych na 232 mieszkania oraz z budynku, w którym znajdą się 124 lokale inwestycyjne. Całość uzupełni przestrzeń handlowo-usługowa.

Ruszyła sprzedaż mieszkań i lokali w najnowszej inwestycji firmy Atal we Wrocławiu. W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 131 mkw. i układach od kawalerek po lokale pięciopokojowe. W ramach inwestycji powstaje również budynek, w którym zaplanowano 124 apartamenty inwestycyjne o powierzchniach od 19,28 do 39,08 mkw.

Inwestycja oferuje również przestrzeń handlowo-usługową w partach budynków. Łącznie osiedle zaoferuje 10 lokali użytkowych. Pod budynkami zaplanowano 2-poziomową halę garażową na 263 miejsca parkingowe. Dodatkowe 11 stanowisk mieściło się będzie wokół obiektów.

Atal City Square to inwestycja zaprojektowana przez pracownie AP Szczepaniak i Maćków Pracownia Projektowa. Inwestycja zostanie oddana do użytku w II kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.