Startuje trzeci wrocławski Starter. Zobacz jak wygląda

2020.02.24

Dobiegła końca budowa inwestycji Starter, która oferuje w centrum Wrocławia mikoapartamenty pod wynajem.

Starter III powstał na działce przy ulicy Dyrekcyjnej, tuż przy galerii Wroclavia i dworcu kolejowym. Inwestycja oferuje 255 mikroapartamentów pod wynajem o metrażach od 16 do 69 mkw. Większość lokali to jednopokojowe mieszkania z aneksem kuchennym i łazienką. Niektóre lokale mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają tarasy.

Oficjalnie we Wrocławiu działają już trzy Startery. Do budynków przy Wybrzeżu Pasteura, które powstawały w latach 2013 i 2017, dołączył najnowszy, zlokalizowany przy ulicy Dyrekcyjnej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane przez pracownię AP Szczepaniak

Trzeci Starter jest najbardziej charakterystycznym budynkiem. Układ okien przypomina wygląd gry Tetris, a jego fasada wykonana z płytki klinkierowej imitującej cegłę. To co najbardziej wyróżnia Startera to okna ułożone w kształt „L” oraz „I”. Układ sprawia, że na pierwszy rzut oka trudno doliczyć się pięter (jest ich 6). Okna stworzyły powtarzalny wzór. Tylna elewacja budynku jest już bardziej prosta - została wykonana w kolorze białym.

Starter III to 255 mikroapartamentów pod wynajem, lokale usługowe w parterze oraz podziemna hala garażowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.