Kończy się budowa Startera przypominającego grę Tetris

2019.10.15

Kończy się budowa trzeciego we Wrocławiu mikroapartamentowca Starter, który został zaprojektowany przez biuro AP Szczepaniak. W ostatnich dniach zdemontowane zostały rusztowania, które odsłoniły bardzo ciekawą elewację obiektu.

Przy ulicy Dyrekcyjnej we Wrocławiu dobiega końca budowa kolejnego w tym mieście mikroapartamentowca Starter. Inwestycja ma być gotowa w ostatnim kwartale 2019 roku. Dwa poprzednie tego typu projekty powstały przy Wybrzeżu Pasteura i zostały wybudowane w 2013 i 2017 roku.

Elewację Startera od strony zewnętrznej zdobią elementy kompozycyjne różne od siebie, które łączą się ze sobą już od parteru i układają się na ścianach jak klocki w Tetris. Scalone okna stworzyły różnorodne wzory, które w ogólnym wrażeniu dają spójną całość.

Starter III to 6-piętrowy budynek, w którym znajduje się 255 mieszkań, w większości jednopokojowych z aneksem kuchennym o metrażach od 16 do 35 mkw. Wrocławska inwestycja oferuje również większe, dwupokojowe lokale o powierzchni od 51 do 69 mkw. Do niektórych na 6. piętrze przynależą tarasy. Na parterze Startera III znajdują się lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.