Atal SA rozpoczyna budowę osiedla na Dyrekcyjnej we Wrocławiu

2013.02.04
Autor: Urbanity.pl

Znany deweloper mieszkaniowy Atal właśnie rozpoczął prace budowlane na terenie przyszłego osiedla apartamentowców między ulicami Dyrekcyjną a Dawida we Wrocławiu. Inwestycja na Dyrekcyjnej 33 pochłonie 70mln złotych i zakończy się w III kwartale 2014 roku.

Na działce o powierzchni ponad siedmiu tysięcy metrów kwadratowych powstaje wielki siedmio kondygnacyjny apartamentowiec z 211 lokalami mieszkalnymi. Deweloper Dyrekcyjnej 33 Apartamenty wystawił do sprzedaży lokale o powierzchni od 26 do 118 metrów kwadratowych. Prawie wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki.

Autorem koncepcji architektonicznej budynku i otoczenia jest pracownia AP Szczepaniak Sp. Z o.o. Według planu, na terenie inwestycji ma powstać wygodna strefa rekreacyjna z placem zabaw, elementami małej architektury i nasadami zieleni. Pod budynkiem zaś znajdzie się parking podziemny z miejscem na 175 samochodów osobowych.

Rozpoczęto prace konstrukcyjne związane z budową parkingów podziemnych oraz przygotowania terenu pod wylewkę fundamentów. Już niedługo apartamentowiec przy Dyrekcyjnej 33 we Wrocławiu zacznie nabierać ostatecznych kształtów. Właściciele apartamentów będą mogli wprowadzić się do nich już na początku 2015 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.