Dyrekcyjna 33 we Wrocławiu oddana do użytku
Wrocławska inwestycja firmy Atal S.A. realizowana pod nazwą Dyrekcyjna 33 otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Oprócz mieszkań w budynku znajduje się również 9 lokali handlowo-usługowych.
Dyrekcyjna 33 to 7-kondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 222 lokali mieszkalnych o metrażu od 26 do 129 mkw. Sprzedanych zostało już 104 mieszkań, a kolejne 18 zostały zarezerwowane.
Elewacja obiektu, wzbogacona płytkami klinkierowymi, ma charakter horyzontalny podkreślony wstęgowymi balkonami.
Dyrekcyjna 33 to 7-kondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 222 lokali mieszkalnych o metrażu od 26 do 129 mkw. Sprzedanych zostało już 104 mieszkań, a kolejne 18 zostały zarezerwowane.
Elewacja obiektu, wzbogacona płytkami klinkierowymi, ma charakter horyzontalny podkreślony wstęgowymi balkonami.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-22 10:03:16
Globalny gigant technologiczny stawia na Dolny Śląsk. Może powstać 40 tysięcy miejsc pracy
-
2026-06-22 12:23:31
Nowy gmach Uniwersytetu Warszawskiego na Powiślu coraz bliżej. Inwestycja za ćwierć miliarda złotych
-
2026-06-22 12:08:14
Fundamenty pod terminal pasażerski powstaną za 146 mln zł. Podpisano umowę z wykonawcą
-
2026-06-22 11:20:15
Ruszyła budowa blisko 30-metrowego budynku w Nowym Centrum Łodzi
-
2026-06-22 10:43:54
Globalny lider chemiczny z Niemiec otworzy w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych dla regionu EMEA
-
2026-06-22 09:34:39
Dębica z nową inwestycją mieszkaniową. Za projektem stoi właściciel Galerii Raj
-
2026-06-22 08:40:36
Jest pozwolenie na budowę dużej inwestycji w centrum Wrocławia. Po latach zniknie pusta działka
-
2026-06-22 08:03:58
Globalny dostawca dla branży motoryzacyjnej z biurem w Krakowie
-
2026-06-22 07:52:03
Trzy firmy chcą odmienić jedną z najbardziej znanych ulic Wrocławia. Powstanie zielony deptak w centrum
-
2026-06-19 10:35:39
Aglomeracja śląska z nowym parkiem handlowym. Rusza budowa inwestycji w Lędzinach