i2 Development sprzedaje dwa wrocławskie biurowce


2016.12.30
Autor: Urbanity.pl
Biurowce o wartości 40 mln zł netto, zostały sprzedane przez spółkę i2 Development, która realizuje kolejne inwestycje komercyjne we Wrocławiu. Sprzedaż budynków biurowych odbyła się poprzez dwie transakcje.

Sprzedane biurowce to Nowy Alexanderhaus o powierzchni 2 800 metrów kwadratowych oraz budynek Twelve, który dysponuje powierzchnią najmu na poziomie 2 000 mkw.

Nowy Alexanderhaus to budynek biurowo-usługowy znajdujący się przy alei Jana Pawła II, który w latach 2015-2016 przeszedł generalny remont. Biurowiec jest częścią większego kompleksu Bulwar Staromiejski realizowanego przez spółkę i2 Development. Z kolei budynek Twelve, który zlokalizowany jest na działce przy ulicy Oławskiej 12, to świeżo ukończony nowoczesny biurowiec z pomieszczeniami biurowymi w standardzie klasy A. Na parterze obiektu znajdują się lokale handlowo-usługowe.

Sprzedaż wrocławskich biurowców podzielona została na dwie transakcje. Nowy Alexanderhaus sprzedany został wraz z gruntem, natomiast transakcja dla obiektu Twelve była sprzedaż praw i obowiązków spółki projektowej, gdzie wartość nieruchomości została pomniejszona o kredyt i obciążenia Spółki, w tym pożyczki udzielone w Grupie Kapitałowej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.