Przy Parku Grabiszyńskim wyrośnie II etap osiedla i2 Development


2021.02.12
Autor: Urbanity.pl
Firma i2 Development rozpoczęła sprzedaż kolejnego etapu osiedla Ogrody Grabiszyńskie, które znajdują się w południowo-zachodniej części Wrocławia.

W sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego, na terenie osiedla Grabiszyn-Grabiszynek trwa realizacja osiedla Ogrody Grabiszyńskie, którego deweloperem jest firma i2 Development. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w połowie 2018 roku.

Do tej pory wybudowany został pierwszy etap inwestycji składający się z 7-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego na 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 42 do 113 mkw. W parterze znajdują się dwa lokale usługowe, natomiast pod budynkiem hala garażowa.

W II etapie Ogrodów Grabiszyńskich powstanie 11-kondyugnacyjny budynek z częścią usługową i podziemną halą garażową. Inwestycja oferuje 110 lokali mieszkalnych o powierzchni od 34 do 150 mkw. oraz 51 mikroapartamentów z metrażami od 20 do 37 mkw. Podobnie jak w pierwszej części osiedla w parterze zaplanowano lokale handlowo-usługowe. Łączna powierzchnia użytkowa wyniesie prawie 10 000 mkw.

Ogrody Grabiszyńskie II zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.