Będzie jednym z najwyższych biurowców we Wrocławiu. Nowy projekt przy Sky Tower


2020.04.23
Autor: Urbanity.pl
Firma i2 Development zaprezentowała najnowsze wizualizacje budynku biurowego Wielka 27, który powstanie przy kompleksie Sky Tower we Wrocławiu.

Przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia- ulicy Powstańców Śląskich, trwają już prace budowlane pod realizację projektu Wielka 27, którego inwestorem jest firma i2 Development. Pomimo, że budowa pierwotnie wystartowała w 2017 roku, to ostatecznie dopiero teraz wraz ze zmienionym projektem rozpoczęła się realizacja inwestycji.

Wielka 27 będzie nowoczesnym biurowcem, który będzie jednym z najwyższych tego typu obiektów we Wrocławiu. Budynek liczył będzie 14 pięter, a szklana elewacja z pionowymi detalami dodać ma lekkości strzelistej bryle i doświetlić powierzchnie najmu. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Łączna powierzchnia biurowca wyniesie 10 200 mkw., z czego 9 100 mkw. zajmą biura, a 302 mkw. przestrzeń usługowa, z możliwością podzielenia na trzy lokale.

Biurowiec przy Wielkiej oferował będzie powierzchnie open-space z możliwością dowolnej aranżacji. Układ kondygnacji oraz instalacje zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający podzielenie każdej kondygnacji na dwóch, trzech lub czterech najemców. Metraże biur mogą wynieść od 100 do 700 mkw.

Przy wejściu do biurowca Wielka 27 pojawi się reprezentacyjny, wysokie na dwie kondygnacje hol wejściowy z całodobową recepcją, który będzie miał bezpośrednie połączenie z kawiarnią serwującą również śniadania i lunche dla najemców.

Pod biurowcem znajdzie się 2-kondygnacyjna hala garażowa, a na tyłach budynku rowerownia.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Chamielec Architekci. Oddanie do użytku inwestycji Wielka 27 zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.