Biurowiec Wielka 27 - kolejny projekt biurowy i2 Development


2016.12.07
Autor: Urbanity.pl
Na początku 2019 roku gotowy będzie nowoczesny biurowiec Wielka 27, który stanie naprzeciwko wieżowca Sky Tower. Inwestorem projektu, który gotowy będzie w 2019 roku jest firma i2 Development.

Biurowiec Wielka 27 ma stać się najwyższym obiektem biurowym we Wrocławiu. 15-kondygnacyjny budynek będzie dysponował powierzchnią biurową na poziomie 8833 metrów kwadratowych oraz pomieszczeniami handlowo-usługowymi o powierzchni 336 mkw. Typowa kondygnacja biurowa będzie miała powierzchnię od 600 do 700 mkw. w systemie open space.

Biurowiec będzie miał szklaną elewację z zaokrąglonymi narożnikami. Budynek będzie miał wysokie od podłogi do sufitu uchylne kwatery okienne z podwójnym szkleniem. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.

Na najniższych naziemnych kondygnacjach znajdzie się wysoki na dwie kondygnacje reprezentacyjny hol, gdzie mieściła się będzie całodobowa recepcja. Budynek Wielka 27 będzie obsługiwany przez pięć szybkobieżnych wind, a pod nim znajdzie się 4-kondygnacyjna hala garażowa na 114 miejsc parkingowych.

Biurowiec powstanie w miejscu kamienicy przy Wielkiej 27, która zostanie wyburzona. Całość ma być gotowa na początku 2019 roku. Sprzedaż powierzchni najwyższego budynku biurowego we Wrocławiu ruszyła 6 grudnia 2016 r.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.