i2 Development realizuje również projekty biurowe


2016.01.25
Autor: Urbanity.pl
Wrocławska spółka i2 Development, który realizował dotychczas projekt związane z inwestycjami mieszkaniowymi, teraz wkracza na na rynek nowoczesnych powierzchni biurowych. We Wrocławiu zrealizuje trzy biurowce w standardzie klasy A.

Budowa trzech nowych biurowców realizowane jest równolegle i potrwa do końca bieżącego roku. Przy Oławskiej powstaje budynek Twelve, który zaoferuje około 2000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni klasy A. Z kolei biurowce Nowy Alexanderhaus o powierzchni około 2600 mkw. i kameralny budynek The Place z powierzchnią biurową na poziomie 700 mkw.

Twelve powstaje w ścisłym centrum Wrocławia, przy przy najbardziej ruchliwym deptaku w mieście - ulicy Oławskiej. Natomiast Nowy Alexanderhaus i The Place realizowane są w ramach kompleksu - Bulwar Staromiejski, który mieści się pomiędzy Placem Jana Pawła II, ul. Wszystkich Świętych fosą staromiejską i Odrą.

Grupa i2 posiada w swoim banku ziemi więcej działek, z których część zostanie przeznaczona na kolejne inwestycje komercyjne. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.