The Place - kolejny budynek kompleksu Bulwar Staromiejski we Wrocławiu


2015.08.31
Autor: Urbanity.pl
W trzecim kwartale 2016 roku oddany zostanie do użytku budynek biurowo-usługowy The Place, który powstanie w ramach wrocławskiego kompleksu wielofunkcyjnego - Bulwar Staromiejski. Właśnie ruszyła komercjalizacja obiektu, którego inwestorem jest firma i2 Development.

The Place będzie kameralny budynkiem znajdującym się w centrum kompleksu Bulwar Staromiejski, a który zaprojektowany został przez Wilhelma Jaide na początku XX wieku. Pierwotnie w obiekcie znajdowała się jednoprzestrzenna, nowocześnie wyposażona kuchnia, która zaopatrywała w posiłki pobliską instytucję.

Deweloper - spółka i2 Development - postanowiła zaadaptować budynek pod biura i pomieszczenia usługowe. Duże szprosowane okna mają nadać elewacji industrialnego charakteru oraz zagwarantować przyszłym najemcom budynku dużo światła dziennego. Obiekt składał się będzie z dwóch kondygnacji - na parterze znajdą się pomieszczenia usługowe o powierzchni 355 metrów kwadratowych, a na piętrze mieścić się będą lokale biurowe o powierzchni 325 mkw.

The Place stanie się częścią wrocławskiego Bulwaru Staromiejskiego, który jest flagową inwestycją firmy i2 Development. Kompleks usytuowany jest przy placu Jana Pawła II 8.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.