The Place - kolejny budynek kompleksu Bulwar Staromiejski we Wrocławiu

2015.08.31

W trzecim kwartale 2016 roku oddany zostanie do użytku budynek biurowo-usługowy The Place, który powstanie w ramach wrocławskiego kompleksu wielofunkcyjnego - Bulwar Staromiejski. Właśnie ruszyła komercjalizacja obiektu, którego inwestorem jest firma i2 Development.

The Place będzie kameralny budynkiem znajdującym się w centrum kompleksu Bulwar Staromiejski, a który zaprojektowany został przez Wilhelma Jaide na początku XX wieku. Pierwotnie w obiekcie znajdowała się jednoprzestrzenna, nowocześnie wyposażona kuchnia, która zaopatrywała w posiłki pobliską instytucję.

Deweloper - spółka i2 Development - postanowiła zaadaptować budynek pod biura i pomieszczenia usługowe. Duże szprosowane okna mają nadać elewacji industrialnego charakteru oraz zagwarantować przyszłym najemcom budynku dużo światła dziennego. Obiekt składał się będzie z dwóch kondygnacji - na parterze znajdą się pomieszczenia usługowe o powierzchni 355 metrów kwadratowych, a na piętrze mieścić się będą lokale biurowe o powierzchni 325 mkw.

The Place stanie się częścią wrocławskiego Bulwaru Staromiejskiego, który jest flagową inwestycją firmy i2 Development. Kompleks usytuowany jest przy placu Jana Pawła II 8.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.