Zgoda na II etap osiedla Budnex w Szczecinie

2017.11.15

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiego etapu inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Lewandowskiego w Szczecinie. Deweloper projektu, firma Budnex uzyskała pozwolenie na realizację tej części kompleksu.

Inwestycja przy ulicy Lewandowskiego w Szczecinie, realizowana jest w dwóch etapach. W nowym budynku znajdą się 104 mieszkania o metrażach od 37 do 56 metrów kwadratowych i w rozkładach dwu i trzypokojowych.

4-kondygnacyjny budynek mieszkalny posiada cztery klatki schodowe wyposażone w windę. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras, z czego największe mają powierzchnię prawie 14 mkw. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej. Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci.

Projekt nowego budynku przy Lewandowskiego przygotował gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą jest Budnex Deweloper.

Osiedle przy Lewandowskiego będzie gotowe pod koniec 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • gryfita
  Gość
  2017-11-28 14:22:52
  Najbrzydsze mieszkania jakie w ostatnich latach powstały w Szczecinie, zostały wybudowane właśnie przez firmę Budnex. Czy miasto musi się godzić na każdy projekt, który przedstawia deweloper? Nie znam osoby której podobają się domy wybudowane przez Budnex przy ulicy Kusocińskiego w Szczecinie. Szkoda, bo teren był nadzwyczaj atrakcyjny.

 • gryfita
  Gość
  2017-11-28 14:24:46
  W uzupełnieniu: Pisałem oczywiście o beznadziejnej architekturze osiedla, a nie o samych mieszkaniach.

 • Krzysiek
  Gość
  2018-01-18 16:34:16
  To są jedne z najlepszych rzutów mieszkań jakie obecnie można znaleźć na rynku wtórnym. Jak niby mają wyglądać te domy?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.