Miniaturka Budnex Lewandowskiego

Budnex Lewandowskiego
Szczecin

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Nowe Miasto
Otaczające ulice
Kusocińskiego, Lewandowskiego
Kod pocztowy
65-735
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2021 grudzień
Inwestor/deweloper
Budnex

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
223

Opis

Gmach Budnex Lewandowskiego będzie stał w mieście Szczecin w obszarze dzielnicy Nowe Miasto, zlokalizowany przy Kusocińskiego, Lewandowskiego. Budowa budowli wystartowała na końcu 2016, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2021 roku. Gmach jest projektem inwestycyjnym Budnex, natomiast firma Budnex z Gorzowa Wielkopolskiego jest jego generalnym wykonawcą. W niedużej odległości znajdują się zespół mieszkalny Alsecco Kusocińskiego i osiedle Budnex Kusocińskiego oraz powstaje Osiedle Piastów.

Informacje dodatkowe

 • w budynku znajdą się 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni wynoszącej od 29 do 75 m2
Ostatnio zmodyfikowano 2020-09-24 12:41:46

Wiadomości o Budnex Lewandowskiego

Powiązane firmy

 • Budnex - inwestor i generalny wykonawca

Forum opinii Budnex Lewandowskiego


 • AND
  Gość
  2017-04-21 01:46:14
  Budnex buduje również w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego a dokładnie ul. Lewandowskiego. Partacze, odradzam. Budynek, lokal mieszkalny oddany terminowo w połowie grudnia 2016, ale usterek nie usunęli do kwietnia. Kontaktu ze strony dewelopera prawie brak. Po odbiorze was oleją. U mnie jakiś inteligentny inaczej budowlaniec ściągając jakimś skrobakiem folię ochronną z okien PCV skutecznie porysował dogłębnie całą stolarkę od strony zewnętrznej. Do dzisiaj nie potrafią usunąć zwulkanizowanej folii ochronnej z stolarki balkonowej. Barierka balkonowa to porażka, odchyla się, wypełnienie szklane za krótkie, że może wypaść, nieprawidłowo, niepewnie zamocowana do płyty balkonowej. Brak niektórych wkrętów w balustradzie. Kotwy balustrady mocowane krzywo. Ta "atrakcyjna cena" mieszkania wynika z dużych oszczędności. Drzwi wejściowe cienkie, że dźwięki z mieszkania słychać na klatce i odwrotnie.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 01:48:34
  Dostaniecie jedną wkładkę niskiej jakości do zamka i otwór na drugą, którą sami musicie sobie kupić (sknerstwo). Próg drzwi szeroki na grubość muru z paneli kryty folią PCV, która zapewne szybko się zniszczy od butów. Czytajcie dobrze umowy bo enigmatyczny skrót myślowy "Instalacja wodna i kanalizacyjna bez rozprowadzenia" oznacza zrób sobie sam albo prywatnie jaśnie panu hydraulikowi do ręki zapłacisz, słono dopłacisz to będziesz miał wodę w łazience. A tak to musisz sam ją sobie potencjalny naiwny kliencie poprowadzić rurami do umywalki, pralki, prysznica. Wodę do zlewu w kuchni wam pociągną ( dziwne). Kanalizację macie ale tylko w postaci pionu. Sami musicie położyć sobie rury odpływowe do zlewu w kuchni. W łazience tak samo. Posadzkę w łazience wam wyleją ale musicie ją kuć pod rury kanalizacyjne. Nie dostaniecie położonych rur kanalizacyjnych do prysznica, umywalki pralki, no chyba że sporą kwotę uiścicie panu hydraulikowi (firma podwykonawcza).

 • AND
  Gość
  2017-04-21 01:51:04
  W budynku mała winda, wózek z dzieckiem na wcisk wejdzie, ale roweru to już tam nie wsadzicie, z meblami po piętrach schodami. No może 2 krzesła wejdą. Minimalistyczna liczba miejsc postojowych na parkingu.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 01:57:53
  Mam porównanie do mieszkania innego dewelopera na rynku lokalnym "Siemaszko". Standard bez porównania. Ładna stolarka drewniana, instalacja wodna i kanalizacyjna kompletna z wszystkimi podejściami pod odbiorniki, zakończona zakorkowanymi podejściami. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 01:59:05
  "Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 02:00:28
  Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 02:07:08
  "Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam. Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex.
  Opinia porównawcza w oparciu o budynek "Siemaszko" nieopodal przy ul. Głowackiego oddany latem 2016. Inni potrafią budować lepiej ale czy drożej w oparciu o lepsze materiały budowlane.

 • AND
  Gość
  2017-04-21 02:18:22
  Budnex buduje cienkie delikatne ścianki działowe z pustaków gipsowych, które hydraulicy kując bruzdy pod rury CO, czy elektrycy gruzują młotami udarowymi na wylot do sąsiedniego pomieszczenia. Potem to zalepiają. Warto się przejść zobaczyć kiedy kładą hydraulikę. U Siemaszki grubsze ścianki działowe z pustaków ceramicznych, porotermu.

 • ALEURWAŁ
  Gość
  2017-04-21 19:33:47
  haha, jeszcze dzis koparka spadła ze skarpy na budowie na kusocińskiego:) fajnie tam w Budnexie:)

 • AND
  Gość
  2017-08-13 17:39:12
  Balustrady balkonów mocowane są na kotwy ocynkowane, nie posiadające atestów dopuszczających do stosowania na zewnątrz budynku i jako takie nie powinny być stosowane. Budnex stosuje kotwy niezgodne z dokumentacją budowlaną w tak ważnych z uwagi na bezpieczeństwo elementach konstrukcyjnych. Jedyne dopuszczone przez producentów i przepisy kotwy do tego celu posiadające wymagane certyfikaty powinny być z stali kwasoodpornej co łatwo sprawdzić przykładając magnez. Prawidłowe kotwy z stali kwasoodpornej A4 nie przyciągają magnesu
  Stosowane. Możecie to sami sprawdzić.

 • AND
  Gość
  2017-08-13 17:49:50
  Budnex nie przestrzega postanowień aktów notarialnych. Pierwszy budynek, mieszkania przekazane lokatorom zgodnie z terminem w połowie grudnia 2016. Zgodnie z podpisanymi aktami notarialnymi deweloper Budnex miał termin ostateczny do końca maja 2017 przenieść własność lokali mieszkalnych na jego nabywców. Budnex skutecznie bezprawnie uchyla się od tych czynności do dnia dzisiejszego. Kupicie mieszkanie i nie wiecie kiedy staniecie się jego właścicielami. Banki będą was ścigać i będziecie płacić bankom większe opłaty.

 • Kama
  Gość
  2017-08-13 20:10:51
  Czy może ktoś podpisał już akt notarialny przeniesienia własności
  w pierwszym budynku ul. Kusocińskiego - Lewandowskiego?

  Budynek podobno uzyskał już pozwolenie na użytkowanie w marcu 2017.

 • Anonim
  Gość
  2017-08-22 18:59:28
  Proszę wpisać na Facebooku budnex Lewandowskiego. Jest utworzona grup. Będzie łatwiej się czegoś dowiedzieć

 • Yellow
  Gość
  2017-12-02 18:08:07
  Do AND - Gość

  Co oni ci takiego zrobili, że tak po nich jedziesz czy to może jakaś konkurencja, tak obsmarowała przez ciebie ta budowa tego budynku że strach tam wchodzić bo brzmi to wszystko tak jak by miał zaraz ten budynek się zawalić, dziwne że tle mieszkań sprzedali a tylko tobie coś tam nie pasuje, hi hi hi....

 • AND
  Gość
  2018-02-13 22:39:47
  Do Yellow: żadna konkurencja,sama obiektywna prawda, pisząc w necie nie jest się wbrew pozorów anonimowym.
  Mieszkanie oddane w grudniu 2016 , deweloper ma pismo i dysponuje przekazanymi kluczami w celu umożliwienia usunięcia usterek, których do dnia dzisiejszego nie wykonał . Świadczy to o wątpliwym szacunku do nabywcy mieszkania. Dotyczy prawidłowego montażu balustrady balkonu zgodnie z projektem budowlanym i bezpieczeństwem.

 • Yellow
  Gość
  2018-02-20 21:16:10
  Mieszkanie oddane w grudniu 2016 a mamy luty 2018 i dysponują przekazanymi kluczami . Jak to jest , to mieszkanie jest puste nie zamieszkał,że oni mają klucze i mogą se wejść do mieszkania kiedy chcą ? a tylko chodzi o balustrady ? i to wszystkie usterki ? czy było coś jeszcze ?

 • Yellow
  Gość
  2018-02-20 21:19:50
  To czy lokatorzy, mieszkańcy naprawdę nic z tym nie mogą zrobić ? zebrać się do właściciela firmy deweloperskiej a jak nie pomoże to do sądu z pozwem zbiorowym.

 • Mieszkaniec
  Gość
  2018-03-20 19:53:50

  Witam, zapraszam do komentowania, na fejsia jest założona grupa budnex Lewandowskiego Szczecin.

  https://m.facebook.com/groups/312560579199172?tsid=0.981510388708897&source=result

 • Paweł
  Gość
  2018-03-21 10:40:55
  Witam, zapraszam do komentowania, na Facebooku, jest założona grupa budnex Lewandowskiego Szczecin.

  https://m.facebook.com/groups/312560579199172?tsid=0.981510388708897&source=result

 • xD
  Gość
  2021-01-28 21:25:02
  Czytam wpisy użytkownika AND i dosłownie kisnę z śmiechu xD Serio uważasz, że ktoś uwierzy te historyjki? I to mimowolne rzucie hasłem, że u INNEGO inwestora jest dużo lepiej xD Przypominam, że mamy trzecią dekadę XXI wieku i naprawdę nikt nie łyknie takich naciąganych wypocin... Serio, aż nieprzyjemnie się to czyta.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.