Miniaturka Budnex Kusocińskiego

Budnex Kusocińskiego
Szczecin

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Nowe Miasto
Otaczające ulice
Dąbrowskiego, Kusocińskiego
Kod pocztowy
70-236
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2015 maj
Zakończenie budowy
2017 grudzień
Inwestor/deweloper
Budnex

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
12000 m2
Lokale mieszkalne
175
Miejsca parkingowe
131

Opis

Szczeciński zespół budynków wielorodzinnych na terenach dzielnicy Nowe Miasto przy Dąbrowskiego, Kusocińskiego. Konstrukcja budynków Budnex Kusocińskiego wystartowała w maju 2015, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2017 roku. Całkowita powierzchnia tych czteropiętrowych budynków równa się 12 tys. metrów kwadratowych. Budnex jest inwestorem budynku, a został on zbudowany przez Konkretm. W odległości 89 metrów znajduje się osiedle Alsecco Kusocińskiego, 122 metrów dalej powstaje gmach Budnex Lewandowskiego, a 185 metrów dalej znajduje się Osiedle Pod Klonami.

Informacje dodatkowe

 • w budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 34 do 75 m2
 • osiedle docelowo składać się będzie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami w części podziemnej
Ostatnio zmodyfikowano 2018-04-05 10:55:59

Wiadomości o Budnex Kusocińskiego

Powiązane firmy

Forum opinii Budnex Kusocińskiego


 • współczują tym co nabyli mieszkania
  Gość
  2016-11-07 19:37:34
  jak patrzę jak to budują, to strach człowieka wzbiera, normalnie dawna komuna... ale najlepsze jest to, że developer postawił 5 bloków ale chyba zapomniał, że ludzie dziś auta posiadają. Nie pierwszy i ostatni co tam w Szczecinie buduje a potem osiedla wyglądają jak złomowisko aut.... Nie wiem gdzie oni zamierzają parkować, jeżeli wjadą na teren sąsiedniej wspólnoty gdzie miejsc jest pod dostatkiem, będą codziennie rano koła pompować. Nie po to sąsiedni developer zadbał o mieszkańców i udostepnił dużo miejsc, aby jakiś pseudo budowlaniec z Gorzowa liczył teraz na łapu capu i że jego mieszkańcu sobie obok po koleżeńsku zaparkują...

 • Nabywca
  Gość
  2017-04-21 00:38:59
  Budnex buduje również w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego a dokładnie ul. Lewandowskiego. Partacze, odradzam. Budynek, lokal mieszkalny oddany terminowo w połowie grudnia 2016, ale usterek nie usunęli do dzisiaj 20.04.2017. Kontaktu ze strony dewelopera prawie brak. Po odbiorze was oleją. U mnie jakiś inteligentny inaczej budowlaniec ściągając jakimś skrobakiem folię ochronną z okien PCV skutecznie porysował dogłębnie całą stolarkę od strony zewnętrznej. Do dzisiaj nie potrafią usunąć zwulkanizowanej folii ochronnej z stolarki balkonowej. Barierki balkonowe to porażka, odchyla się, wypełnienie szklane za krótkie, że może wypaść, nieprawidłowo, niepewnie zamocowana do płyty balkonowej. Brak niektórych wkrętów w balustradzie. Kotwy balustrady mocowane krzywo. Ta "atrakcyjna cena" mieszkania wynika z dużych oszczędności. Drzwi wejściowe cienkie, że dźwięki z mieszkania słychać na klatce i odwrotnie. Dostaniecie jedną wkładkę niskiej jakości do zamka i otwór na drugą, którą sami kupujecie.

 • Nabywca
  Gość
  2017-04-21 00:42:47
  Próg drzwi szeroki na grubość muru z paneli kryty folią PCV, która zapewne szybko się zniszczy od butów. Czytajcie dobrze umowy bo enigmatyczny skrót myślowy "Instalacja wodna i kanalizacyjna bez rozprowadzenia" oznacza zrób sobie sam albo prywatnie jaśnie panu hydraulikowi do ręki zapłacisz, słono dopłacisz to będziesz miał wodę w łazience. A tak to musisz sam ją sobie potencjalny naiwny kliencie poprowadzić rurami do umywalki, pralki, prysznica. Wodę do zlewu w kuchni wam pociągną ( dziwne). Kanalizację macie ale tylko w postaci pionu. Sami musicie położyć sobie rury odpływowe do zlewu w kuchni. W łazience tak samo. Nie dostaniecie położonych rur kanalizacyjnych do prysznica, umywalki pralki, no chyba że sporą kwotę uiścicie panu hydraulikowi (firma podwykonawcza).

 • Nabywca
  Gość
  2017-04-21 00:46:19
  W budynku mała winda, wózek z dzieckiem na wcisk wejdzie, ale roweru to już tam nie wsadzicie, z meblami po piętrach schodami. No może 2 krzesła wejdą. Mam porównanie do mieszkania innego dewelopera na rynku lokalnym "Siemaszko". Standard bez porównania. Ładna stolarka drewniana, instalacja wodna i kanalizacyjna kompletna z wszystkimi podejściami pod odbiorniki, zakończona zakorkowanymi podejściami. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę.

 • Nabywca
  Gość
  2017-04-21 00:48:52
  Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy. "Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam. Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex.

 • Nabywca
  Gość
  2017-04-21 00:52:06
  Obiektywna opinia porównawcza w oparciu o budynek "Siemaszko" nieopodal przy ul. Głowackiego oddany latem 2016

 • Pablo
  Gość
  2017-05-15 14:06:16
  Kupiłem mieszkanie na Lewandowskie do odbioru we wrześniu 2018 roku. Czytając to wszytko na temat Budnexu aż włos się jeży. Mam nadzieje że te opinie wynikają z marudnego przysposobienia nabywców. Czytając o innych deweloperach też można się natknąć na nie pochlebne opinie. Biorąc pod uwagę ilość zbudowanych i sprzedanych mieszkań wszystkim nie dogodzisz. Nasuwa się pytanie jeśli są tacy źli to czemu tyle ludzi kupiło te mieszkania?

 • Neo
  Gość
  2017-05-15 14:46:33
  Ciekawe czy tynk gipsowy dobrze położony czy trzeba gładzic i ścierać? Ciekaw jestem jak jest u was w Budnexie?

 • Nabywca
  Gość
  2017-05-15 18:50:58
  Do Pablo rozumiem twój punkt widzenia ale na budowlance się znam. Nie czepiałem się przy odbiorze jakiś obić i zadrapań tynku, które sobie bez problemu wyrównam. Nie czepiałem się braku pustaka w obudowie pionu kanalizacyjnego, bo sobie wmuruję i zagładzę, nie czepiałem się wybrzuszenia krawędzi posadzki na styku posadzka-ściany bo wolę to sam zeszlifować aby coś nie zepsuli. Nie czepiałem się ubytku tynku na styku z podłoga (kabel anteny ) i pozostawionego podkucia w ścianie o pow. 20 cm2 bo sobie zatynkuję. Jestem ugodowy i się nie czepiam drobiazgów, ale jak byś się czuł jak zapłaciłeś kupę kasy i w nowym mieszkaniu dostajesz podrapane wgłębnie ostrą szpachelka profile prawie wszystkich okien. Po czasie wymieniają tobie na inne zdemontowane z budowy okna, które zachlapane są zaprawą i niektóre szyby zalane zalane na znacznej powierzchni prawdopodobnie preparatem gruntującym. Trzeci raz w podmieniają okna a miesiące lecą.

 • Nabywca
  Gość
  2017-05-15 19:28:30
  Barierka balkonu przeszklona przy odbiorze się kiwa, odległość barierki od elewacji po obu stronach 17 - 20 cm przez którą bez problemu dziecko by wyleciało z góry a dopuszczalne jest tylko odległość do 12 cm. Ślepy by zauważył. Ukręcony jedyny blachowkręt trzymający w rogu poręcze. Po oparciu o boczną balustradę ta wypięła się i mocno odchyliła. Strach się bać stojąc wysoko nad ziemią. Pytanie jak to możliwe że takie partactwo przeszło, gdzie jest właściwy nadzór budowlany. Czas leci. Po 2 miesiącach wymieniają barierkę, którą przykręcają na kotwy wiercone po skosie czego nie dopuszcza żaden producent kotw. Niektóre kotwy wychodzą z betonu na 4 - 4,5 cm i nie wiadomo czy coś trzymają. Oszklenie za krótki w niektórych uchwytach wchodzi szkło tylko na 1 cm. Po przesunięciu ewentualnym szyby w przyszłości bez problemu wypną się one z uchwytów i wylecą komuś na głowę nie mówiąc że dziecko też może wlecieć. Mijają następne miesiące, podmieniają część szyb na dłuższe.

 • Nabywca
  Gość
  2017-05-15 19:39:15
  Została im jeszcze do wymiany 1 szyba. Dorobili płaskowniki, które dokręcili do skrajnych słupków barierki i nieudolnie dla oka zakotwili w murze. Z jednej strony trzyma a z drugiej wychodzi swobodnie z muru. Do dzisiaj nie poprawiono montażu balustrady balkonu. !!!!!!!!!!! UWAGA BYLI I PRZYSZLI NABYWCY MIESZKAŃ OD BUDNEX !!!!!!!! KOTWY JAKIMI MOCOWANE SĄ BALUSTRADY BALKONÓW NIE SĄ DOPUSZCZONE WEDŁUG ATESTÓW PRODUCENTA DO STOSOWANIA NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW. ZASTOSOWANE KOTWY OCYNKOWANE A NIE Z STALI KWASOODPORNEJ (NIERDZEKA), KTÓRE JAKO JEDYNE POSIADAJĄ DOPUSZCZENIA DO KOTWIENIA ELEMENTÓW NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW I W POMIESZCZENIACH WILGOTNYCH.

 • Nabywca
  Gość
  2017-05-15 19:49:31
  Do Neo. Jakość tynków OK, równe. Dla bardzo wymagających do bardzo lekkiego muśnięcia gładzią. W kilku miejscach tynk zarysowany,obity, w kilku, gdzie były robione na szybko jakieś poprawki ukrywające ubytki, otwory, tynk posiada wybrzuszenia do poprawki. Ogólnie tynki OK.

 • Nabywca
  Gość
  2017-05-15 20:18:16
  Do Pablo. Co twojego pytania: :" Nasuwa się pytanie jeśli są tacy źli to czemu tyle ludzi kupiło te mieszkania? " myślę, że wszyscy kupujący chcieli szybko zamieszkać w swoim mieszkanku. Po drugie zawsze jakaś tam atrakcyjniejsza cena m2 nie będąc świadomym z czego ta oszczędność Budnex wynika. Po trzecie, że tak jak ja i zapewne Ty i wielu innych przed podpisaniem umowy nie miało okazji zobaczyć jakiegoś mieszkania wykończonego do stanu developerskiego a najlepiej kilku mieszkań. Widzieliśmy gołe ściany i stropy. Nie widzieliśmy popękanych cienkich ścinek przy kuciu pod rury co. Powierconych na wylot pod puszki instalacji elektrycznej której w tym miejscu nie będzie. Szczeliny 6 cm z boku okna balkonowego a murem które wypełniono pianką, zakryto styropianem elewacji od zewnątrz. Okno takie nigdy nie będzie miało dobrej sztywności. "Podnieceni zakupem" nie przychodzi nam do głowy dopytać szczegółów. Bo miło nas bardzo zapewniają, że dokonaliśmy świetnego wyboru i problemów nie będzie

 • Ania
  Gość
  2017-05-20 21:33:43
  Ciekawe jakie czynsze za mieszkania 50-55m ?

 • tomek
  Gość
  2017-05-20 21:48:21
  Czytając to wszystko może ktoś by założył forum na temat Budnexu w Szczecinie mogli byśmy uzewnętrzniać się publicznie

 • Pablo
  Gość
  2017-05-24 16:37:40
  Szukam ekipy remontowej do wykończenia mieszkania na Lewandowskiego. Mieszkanie do oddania w 10/2018 pisać na kluczkow@interia.pl

 • AND
  Gość
  2017-08-13 17:53:18
  Budnex nie przestrzega postanowień aktów notarialnych. Pierwszy budynek, mieszkania przekazane lokatorom zgodnie z terminem w połowie grudnia 2016. Zgodnie z podpisanymi aktami notarialnymi deweloper Budnex miał termin ostateczny do końca maja 2017 przenieść własność lokali mieszkalnych na jego nabywców. Budnex skutecznie bezprawnie uchyla się od tych czynności do dnia dzisiejszego. Kupicie mieszkanie i nie wiecie kiedy staniecie się jego właścicielami. Banki będą was ścigać i będziecie płacić bankom większe opłaty.

 • Kama
  Gość
  2017-08-13 20:04:59
  Czy ktoś podpisywał już akt notarialny przeniesienia własności mieszkania z pierwszego budynku Kusocińskiego - Lewandowskiego, które miały być zawarte max do końca maja 2017? Miesiące mijają i cisza.

 • Kama
  Gość
  2017-08-13 20:13:52
  Czy ktoś z pierwszego budynku przy Lewandowskiego - Kusocińskiego już podpisał akt notarialny przeniesienia własności lokalu mieszkalnego?

 • JUSTA
  Gość
  2017-08-20 18:22:07
  W akcie notarialnym jest zaznaczone ,ze mozna odstapic od umowy kupna,jezeli wyznaczy sie deweloperowi 120-dniowy dodatkowy termin przeniesienia wlasnosci a on go nie zrealizuje.Wiem ze to nie jest zadne pocieszenie,ale jak sie moze go postraszy to cos ruszy.Ja przymierzam sie do kupna mieszkania na ul.Lewandowskiego,teraz sie powaznie zastanawiam.
  Mam pytanie odnosnie odbioru tych mieszkan czy duzo mieliscie poprawek i jaki jest czynsz mieszkania 60m2 i czy ogolnie dobrze sie mieszka.

 • PPM
  Gość
  2017-08-21 10:14:27
  Witam! Uzyskałem informację od dewelopera, że w tym tygodniu mają ruszyć z aktami notarialnymi.

 • Anonim
  Gość
  2017-09-12 12:44:30
  Proszę wpisać na Facebooku budnex Lewandowskiego. Jest utworzona grup. Będzie łatwiej się czegoś dowiedzieć

 • zainteresowany
  Gość
  2017-09-20 13:31:52
  czy któraś z osób już mieszkjących przy ul. Lewandowskiego może wypwiedzieć się na temat wyskości czynszu, opłat itd? I ogólnie jak się mieszka :)

 • Anonim
  Gość
  2017-09-28 22:27:27
  Czynsz z prądem ok 420 zł na razie ale na pewno wzrośnie do ok 500. Mieszka się ok. Brak wad. No może jedynie że słychać głosy sąsiadów w łazience. A jak będzie później zobaczymy...

 • gość
  Gość
  2017-10-03 08:41:29
  Czynsz, prąd, woda ciepła, woda zimna, fundusz, zarząd opłacane jest do zarządcy, dostawca prądu RGE Gorzów jest właścicielem Budnexu Gorzów. Powidzieli mi że przy 80 m przy 4 osobowej rodzinie opłaty ok 1000 zł jakam masakra !!!

 • gość
  Gość
  2017-10-04 13:52:53
  te 420 czynszu odnosi się do jakiego metrażu mieszkania? No i dlaczego cena ta ma wzrosnąc?

 • Sylwia
  Gość
  2017-10-25 12:36:52
  Jestem zainteresowana wynajmem kawalerki w tym budynku. 783775736

 • gość
  Gość
  2017-11-20 13:06:09
  Do 'współczują tym co nabyli mieszkania' - przecież tam jest miejsc pod dostatkiem. Pytanie, czy Ty z sąsiedniego blokowiska tutaj nie stawiasz, to też będziesz pompował koła.

 • alex
  Gość
  2017-11-26 22:59:33
  @JUSTA z poprawkami poszło sprawnie. jakieś duperele. jedynie co mnie boli to brak miejsc parkingowych :/

 • Yellow
  Gość
  2017-11-29 22:02:54
  Witam wszystkich, Budnex Deweloper prowadzi również swoje inwestycje w Szczecinie przy ulicy ul. Kusocińskiego oraz jest w trakcie budowy przy ulicy ul. Lewandowskiego i rozpoczął sprzedaż mieszkań również przy ul. Lewandowskiego II etap. Proszę o wszelkie informacje na temat tych inwestycji jak i samego dewelopera, obecnie mam zarezerwowane właśnie u tego dewelopera mieszkanie w II etapie .Sama rezerwacja mieszkania przebiegła w miłej i przyjaznej bez zastrzeżeń atmosferze , sugerujecie żeby nie kupować u Budnex tego mieszkania ?

Ostatnie 3 wypowiedzi:


 • xxx
  Gość
  2020-12-02 16:37:07
  Co to za bełkot powyżej? xD Ja rozumiem, że konkurencja itp., ale ludzie, miejcie rozum i godność człowieka.

 • Eva
  Gość
  2020-12-08 09:32:10
  Do mnie pijesz? Jaka konkurencja człowieku... może nie miałeś do czynienia w ostatnim czasie z tym deweloperem, albo może z rodziny jesteś? Nie ma co się oburzać, pisze samą prawdę, a takich ludzi jak my, jest na pewno więcej! W końcu wynajęliśmy prawnika i możemy coś wskórać z tą "firmą", ale w dalszym ciągu nie dostaliśmy mieszkania, które miało być do obioru w październiku ubiegłego roku!!!

 • xxx
  Gość
  2020-12-19 18:22:14
  Jak tak bardzo pokrzywdzona jesteś, to nagłośnij to mediach, w "Czasie reakcji" bardzo chętnie cię wysłuchają. Skoro jest was więcej... xD

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.