Nadbałtyckie inwestycji firmy Budnex. W Kołobrzegu kolejne mieszkania w ofercie


2020.09.10
Autor: Urbanity.pl
Budnex ruszył ze sprzedażą drugiego etapu nadbałtyckiej inwestycji Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W Dziwnowie i Dziwnówku trwa realizacja kolejnych projektów.

Gorzowski deweloper wprowadził do sprzedaży 63 lokale z drugiego etapu Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W tej części inwestycji wybudowane zostaną kolejne trzy kameralne budynki. Już w pierwszych dniach sprzedaży połowa z nich została zarezerwowana.

Porta Mare Baltica położona jest zaledwie 750 metrów od morza. Docelowo nadmorski kompleks składał się będzie z szesnastu 4-kondygnacyjnych budynków. Wszystkie apartamenty w pierwszych czterech budynkach zostały już sprzedane

W kolejnym etapie inwestycji powstaną 63 mieszkania o metrażach od od 33 do 69 mkw. i rozkładach 2, 3 oraz 4-pokojowych. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon, największe mieszkania posiadały będą dwa - w tym jeden narożny.

To nie jedyna nadmorska inwestycja firmy Budnex. W Dziwnowie powstaje Porta Mare Marina, gdzie budynek jest w końcowej fazie prac konstrukcyjnych. Kompleks składał się będzie docelowo z dwóch obiektów o wysokości pięciu kondygnacji i lokalach o metrażach od 25 do 75 mkw. Klucze do mieszań będą przekazywane w I kwartale 2022 roku.

Z kolei w Dziwnówku powstaje koronna inwestycja dewelopera - Porta Mare Wellnes & SPA. Kompleks to dwa 13-kondygnacyjne budynki o wspólnej podstawie. Łączna powierzchnia inwestycji to prawie 40 000 mkw. z czego same apartamenty zajmują około 15 000 mkw. Deweloper dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie pierwszego etapu. Kolejne apartamenty wejdą do sprzedaży jeszcze w tym roku. Termin ich oddania to końcówka 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.