Rozpoczęła się budowa Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

2017.06.27

Ruszyła budowa kolejnej nadmorskiej inwestycji gorzowskiej firmy Budnex. Tym razem w Kołobrzegu przy ulicy Wschodniej powstanie kompleks Porta Mare Baltica. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w styczniu 2019 roku.

Porta Mare Baltica, która realizowana będzie w kilku etapach, powstaje zaledwie 750 metrów od plaży, na działce przy ulicy Wschodniej w Kołobrzegu. W pierwszej fazie projektu wybudowane zostaną 84 mieszkania o metrażach od 33 do 69 metrów kwadratowych w rozkładach 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Na etapie konstrukcji budynków firma Budnex umożliwia swoim klientom łączenie lokali w większe mieszkania, których powierzchnia może osiągnąć ponad 100 mkw.

Obecnie na terenie inwestycji trwają prace związane z przygotowaniem fundamentów budynków. Docelowo Porta Mare Baltica zaoferuje szesnaście trzypiętrowych obiektów mieszkalnych, każdy wyposażony w cichobieżna windę.

Na terenie inwestycji powstaną place zabaw dla najmłodszych oraz siłownie na świeżym powietrzu. Projekt architektoniczny kompleksu przygotował architekt Piotr Wiśniewski.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.