Gotowy pierwszy etap Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. Zapowiedź kolejnej inwestycji

2019.07.10

Pierwsi mieszkańcy osiedla Porta Mare Baltica odebrali klucze do swoich mieszkań w kołobrzeskiej inwestycji firmy Budnex. Docelowo projekt zakłada powstanie ponad 330 apartamentów.

Pierwszy etap Porta Mare Baltica w Kołobrzegu składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdują się 42 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Inwestycja znajduje się zaledwie 750 metrów od plaży.

Równolegle trwają prace nad realizacją kolejnych budynków Porta Mare Baltica. Docelowo inwestycja składała się będzie z szesnastu trzypiętrowych obiektów, w każdym powstanie 21 mieszkań o powierzchni od 33 do 69 mkw. w układach 2, 3 oraz 4-pokojowych. Jest możliwość łącznie lokali w większe mieszkania. Wszystkie budynki będą miały windy, a każdy lokal przynajmniej jeden balkon. Największe apartamenty dysponowały będą tarasem oraz balkonem.

Na terenie Porta Mare Baltica znajdzie się również plac zabaw, zewnętrzna siłownia oraz miejsca parkingowe.

Budnex zapowiedział już realizację swojej kolejnej inwestycji - Porta Mare Marina w Dziwnowie. Projekt składał się będzie z dwóch budynków, w których zaplanowano 242 apartamenty. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano w połowie 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.