Kolejne mieszkania do kupienia przy plaży w Dziwnówku

2021.05.10

Uruchomiona została sprzedaż drugiego etapu prestiżowej inwestycji Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku.

Porta Mare Wellness & SPA docelowo składała się będzie z dwóch budynków apartamentowych z ponad 400 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej prawie 40 000 mkw. Firma Budnex rozpoczęła właśnie sprzedaż II etapu inwestycji.

W tej części kompleksu położonego w pierwszej linii zabudowy, tuż przy plaży zaplanowano 140 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 22 do 94 mkw. Na najwyższych kondygnacjach mieściły się będą apartamenty dwupoziomowe o największych metrażach. Za projekt architektoniczny odpowiada poznańska pracownia Pro Studio. Oddanie do użytku zaplanowano na połowę 2022 roku.

W pierwszym etapie wszystkie lokale z widokiem na morze zostały sprzedane, a 70 proc. apartamentów od strony południowej znalazło już swoich nabywców.

Porta Mare Wellness & SPA oprócz mieszkań zaoferuje również rozbudowaną infrastrukturę usługową. Na pierwszych trzech poziomach, które będą wspólną podstawą obu etapów, zaplanowano trzy baseny (rekreacyjny, rehabilitacyjny i brodzik dla dzieci), centrum SPA i rehabilitacji, strefę saun i krioterapię, bawialnię, salę do squasha, a także dyskoteka z kręgielnią. Całość uzupełniona zostanie o restauracje i kawiarnie oraz część biznesową z salami konferencyjnymi.

Ta część Porta Mare Wellness & SPA będzie gotowa w finalnym etapie inwestycji, czyli w 2023 roku. W ramach realizacji projektu deweloper przewiduje również remont zejścia na plażę. W planach jest także budowa promenady wzdłuż plaży.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Turist
    Gość
    2021-05-10 23:27:48
    W Redzie chyba wyższe stoją budynki

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.