Apartamenty nad morzem w projekcie Porta Mare Wellness & SPA

2017.06.13

Budnex ruszył ze sprzedażą apartamentów w swojej największej i najbardziej prestiżowej nadmorskiej inwestycji - Porta Mare Wellness & SPA w Dziwnówku. Łącznie w ramach projektu powstanie 380 mieszkań.

Nadmorski projekt Porta Mare Wellness & SPA to dwa 13-kondygnacyjne budynki o wspólnej podstawie, w których znajdzie się 380 apartamentów. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieli dostęp m.in. do krytego basenu, centrum spa i rehabilitacji oraz całego szeregu usług.

W ofercie dostępne są mieszkania we wschodnim skrzydle - wieżą B i C. Lokale mają metraże od 22 do 52 metrów kwadratowych, a na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 78 mkw. Cena metra kwadratowego nadmorskiego lokum zaczyna się od 9,5 tys. zł. brutto.

Na pierwszych dwóch poziomach kompleksu Porta Mare Wellness & SPA znajduje się zaplecze usługowe, które będzie wspólne dla obu obiektów. W miejscy tym dostępne będą restauracje, bar, dyskoteka oraz sala konferencyjno-bankietowa.

Kompleks w Dziwnówku będzie miał prawie 40 000 mkw. powierzchni, z czego około 15 000 mkw. zajmą apartamenty. Pod kompleksem mieścił się będzie parking samochodowy oraz komórki lokatorskie i rowerownia.

Projekt architektoniczny przygotowała poznańska pracownia Pro Studio, a generalnym wykonawcą jest Budnex. Pierwsze apartamenty trafią do nowych właścicieli pod koniec 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.