Ruszyła budowa apartamentowca z widokiem na rzekę na Łasztowni w Szczecinie


2022.08.25
Autor: Bartosz Motorek
Deweloper West Comfort uzyskał już prawomocne pozwolenie na budowę apartamentowca Grand Bulwar na szczecińskiej Łasztowni i rozpoczął realizację inwestycji. Projekt zakłada budowę wysokiej klasy apartamentów z widokiem na rzekę. Trwa sprzedaż mieszkań.

Grand Bulwar to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Szczecina. Apartamentowiec klasy premium powstanie w popularnym miejscu miasta na Łasztowni, u zbiegu ulic świętego Floriana i Bulwaru Gdańskiego. Za projekt architektoniczny odpowiada architekt Marek Sietnicki, twórca m.in. projektu apartamentowca Dune Resort.

Inwestycja zakłada budowę 80 wysokiej klasy apartamentów, w tym penthouse'y z tarasami na dachu. W 5-kondygnacyjnym budynku znajdą się mieszkania, których metraże kształtują się od 17 do 122 metrów kwadratowych. Osoby, które zdecydują się kupić apartament na najwyższej kondygnacji obiektu będą mogli się cieszyć wysokością lokalu na poziomie 2,9 m. Grand Bulwar to także penthouse'y z tarasami na dachu o powierzchni wynoszącej do 90 mkw. W parterze znajdzie się przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe.

Budowa inwestycji już się rozpoczęła. Deweloper po uzyskaniu pozwolenia na budowę przystąpił do wycinki drzew znajdujących się na działce u zbiegu ulic świętego Floriana i Bulwaru Gdańskiego. Prace budowlane zakończą się w I kwartale 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Gryfbud.

Mieszkańcy apartamentowca Grand Bulwar będą mogli korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. boksy rowerowe, ogrzewanie podłogowe, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, dostęp do szybkiego internetu oraz prywatne wewnętrzne patio. Budynek posiadał będzie ekskluzywne lobby z portiernią, reprezentatywne, rozsuwane drzwi do apartamentowca, panoramiczne okna, trzy cichobieżne windy oraz wysokiej jakości wykonanie.

To niejedyna inwestycja na Łasztowni w Szczecinie. Przy ulicy Celnej powstaje Osiedle nad Odrą oferujące około 800 mieszkań. Deweloperem jest J.W. Construction.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.