Łasztownia Szczecin z apartamentowcem Grand Bulwar. Nowa inwestycja z widokiem na rzekę


2022.07.27
Autor: Iwona Maślak
Szczecińska Łasztownia skusiła kolejnego dewelopera, który w tym popularnym miejscu miasta zrealizuje swoją nową inwestycję. W ramach projektu Grand Bulwar powstanie 80 wysokiej klasy apartamentów, w tym penthouse'y z tarasami na dachu. Deweloperem jest firma West Comfort, która prowadzi już sprzedaż mieszkań.

Grand Bulwar powstanie na Łasztowni. Firma West Comfort zrealizuje na wyspie swoją najnowszą inwestycję oferującą wysokiej jakości apartamenty. Projekt architektoniczny przygotował architekt Marek Sietnicki, twórca m.in. projektu apartamentowca Dune Resort.

W ramach inwestycji powstanie 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 17 do 122 metrów kwadratowych. Apartamenty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach posiadały będą ponad standardową wysokość - 2,9 m. Grand Bulwar oferuje ponadto penthouse'y z tarasami na dachu o powierzchni wynoszącej do 90 mkw. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod przestrzeń handlowo-usługową.

Przyszli mieszkańcy apartamentowca dysponowali będą wieloma udogodnieniami, w tym m.in. boksy rowerowe, ogrzewanie podłogowe, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, dostęp do szybkiego internetu oraz prywatne wewnętrzne patio. Grand Bulwar posiadał będzie ekskluzywne lobby z portiernią, reprezentatywne, rozsuwane drzwi do apartamentowca, panoramiczne okna, trzy cichobieżne windy oraz wysokiej jakości wykonanie.

Inwestycja powstanie na Łasztowni, u zbiegu ulic świętego Floriana i Bulwaru Gdańskiego. Deweloperem jest firma West Comfort. Na Łasztowni swój projekt mieszkaniowy realizuje także inny deweloper - J.W. Construction. Przy ulicy Celnej trwa budowa Osiedla nad Odrą, w ramach którego powstanie około 800 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.