Drugi apartamentowiec inwestycji Marina Royale w Darłówku z docelową wysokością


2021.07.16
Autor: Urbanity.pl
VistaMar, czyli drugi z apartamentowców, który tworzył będzie nadmorski kompleks Marina Royale, osiągnął najwyższy punkt. Do końca wakacji prace związane z pokryciem dachu będą na półmetku.

Marina Royale to kompleks trzech apartamentowców w Darłówku, z których pierwszy - UltraMar - został już oddany do użytku. Obecnie trwa realizacja obiektu pod nazwą VistaMar. Deweloperem jest POC Polska, natomiast generalnym wykonawcą firma CFE Polska.

Od sierpnia 2020 roku powstaje drugi apartamentowiec kompleksu Marina Royale. Wykonawca rozpoczął już montaż dachu. Do końca lipca powstać ma konstrukcja stalowa, a także część architektonicznej struktury drewnianej wraz z deskowaniem. Do końca sierpnia zostaną zakończone prace związane z montażem aluminiowej ślusarki okiennej.

W apartamentowcu VistaMar znajdzie się wiele udogodnień, w tym m.in. sauny, basen wewnętrzny, klub malucha, studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. Ofertę budynku uzupełni podziemny garaż samochodowy, komórki lokatorskie, pralnia z suszarnią, rowerownie oraz zielone patio ze strefą relaksu.

Apartamenty w VistaMar zostaną oddane do użytku latem 2023 roku. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.