Rusza budowa drugiego apartamentowca Marina Royale w Darłówku


2020.10.21
Autor: Urbanity.pl
W Darłówku trwa budowa drugiego z trzech budynków, jakie wejdą w skład kompleksu Marina Royale zlokalizowanego nad samym brzegiem Bałtyku.

Marina Royale w Darłówku to kompleks trzech apartamentowców, które powstają nad samym brzegiem Bałtyku. Latem ubiegłego roku otwarty został pierwszy budynek pod nazwą UltraMar. Obecnie trwają prace budowlane związane z drugim apartamentowcem - VistaMar. W ostatnim etapie inwestycji powstanie budynek MiraMar.

VistaMar będzie apartamentowcem znajdującym się tuż przy wejściu do awanportu. W 5-kondygnacyjnym budynku, który stylem nawiązywać ma do charakterystycznej, flamandzkiej architektury znajdzie się 105 lokali mieszkalnych, w rozkładach od 1 do 3 pokoi. W obiekcie znajdzie się basen wewnętrzny, sauny, spa, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i sale konferencyjno-bankietowe

Na poziomie -1 zaplanowano garaż samochodowy, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią i przestronne rowerownie.

Ceny mieszkań kształtują się od 16 000 do 39 000 zł za mkw. brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz” i zostaną przekazane mieszkańcom latem 2023 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Deweloperem jest belgijska firma POC Partners.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.