CFE Polska wybuduje Marinę Royale w Darłowie


2015.03.26
Autor: Urbanity.pl
Generalnym wykonawcą inwestycji Marina Royale w Darłowie została wybrana firma CFE Polska. Inwestorem jest belgijski deweloper POC Partners, dla którego jest to pierwsza realizacja w Polsce. Wartość kontraktu wyniesie ponad 200 mln zł.

Marina Royale znajdzie się na 1,5-hektarowej działce, przy ulicy Rybackiej. W ramach inwestycji powstaną trzy budynki, w których łącznie powstanie 300 lokali.

W pierwszym obiekcie mieścić się będą mieszkania o metrażu od 27 do 84 m kw., o wysokości 270 cm. Dodatkowo powstanie także m.in. nowoczesny basen, centrum SPA, siłownia oraz restauracja, kawiarnie, sklepy i butiki. Cena mieszkania wykończonego "pod klucz" wyniesie od 12 do 24 tys. zł netto za m kw. Hala garażowa mieścić się będzie w podziemnej kondygnacji. W ramach przedsięwzięcia zostanie też wybudowane nowe nabrzeże, przy którym będą mogły cumować jachty o głębokości zanurzenia do 3,5 m.

Projekt realizowany będzie w trzech etapach, z czego w pierwszym powstanie 7-kondygnacyjny apartamentowiec, który będzie najbardziej wysunięty na wschód, z widokiem na morze. Łącznie w budynku znajdzie się 68 lokali oraz miejsc postojowych.

Oddanie do użytku zaplanowano na drugą połowę 2017 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Arcas Europe z Belgii.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.