W Kołobrzegu powstanie sklep Leroy Marlin

2017.05.22

Spółka Leroy Merlin Inwestycje podpisała umowę kupna działki 2,5 ha, zlokalizowanej w gminie Kołobrzeg. Sklep stanie się częścią kołobrzeskiego kompleksu handlowego Karuzela położonego pomiędzy obwodnicą miejską Kołobrzegu i budowaną obecnie drogą szybkiego ruchu S6.

Karuzela Kołobrzeg będzie nowoczesną galerią handlową o łącznej powierzchni najmu na poziomie około 30 tys m kw wraz z kinem i sklepem Leroy Merlin.

Obecnie trwają prace projektowe, które prowadzi pracownia architektoniczna Bose International. Inwestorem jest spółka Karuzela Kołobrzeg sp z o.o. Pierwsze prace budowlane mają ruszyć w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Widzimy w mieście Kołobrzeg i w całej gminie spory potencjał który będzie rósł w ciągu najbliższych lat w związku ze zwiększeniem atrakcyjności turystycznej polskiego wybrzeża i poprawą warunków komunikacyjnych w związku z realizowaną trasą S6


- mówi Rafał Krzepkowski, Dyrektor Rozwoju Leroy Merlin.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Karuzela

Komentarze


  • Jack strong
    Gość
    2019-02-14 13:13:33
    A kuźwa gdzie?...... carry,wojas,gino rossi ,H&M,Decathlon......znowu sam szajs jak w obu hoosso....no i wielkie gów.o się zapowiada i dalej do Koszalina i Szczecina trza będzie zasówać .....

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.