Kołobrzeg: Otwarcie 75 sklepu Leroy Merlin w Polsce

2022.01.19

Na terenie powstającego parku handlowego Karuzela otwarty został market budowlany Leroy Merlin. Zatrudnienie w sklepie znalazło 110 osób.

W czwartek 14 stycznia br., nastąpiło oficjalne otwarcie dla klientów 75 sklepu sieci Leroy Merlin w Polsce. Market budowlany powstał na terenie powstającego obecnie parku handlowego Karuzela Kołobrzeg.

Kołobrzeski Leroy Merlin zajmuje prawie 2,5 ha a jego powierzchnia zabudowy to około 10 000 metrów kwadratowych. Dzięki inwestycji pracę w sklepie znalazło 110 osób.

Karuzela Kołobrzeg to oprócz otwartego właśnie Leroy Merlin także galeria handlowa o powierzchni wynoszącej około 20 000 mkw., na której dostępne będą takie marki jak: Lidl, Reserved, New Yorker, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Superpharm i wieloma innymi. Inwestycja powstaje na terenie o powierzchni prawie 10 ha. Zmotoryzowani klienci Karuzeli będą mieli do dyspozycji naziemny parking samochodowy na 1 000 samochodów.

Generalnym wykonawcą jest Dekpol, który zakończy wszystkie prace jesienią 2022 roku.

Spółka Karuzela Kołobrzeg, która jest inwestorem w centrum handlowym w Kołobrzegu, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obecnie w budowie są trzy obiekty - w Kołobrzegu, Puławach i Wągrowcu, a w tym roku zaplanowano rozpoczęcie trzech kolejnych centrów handlowych oraz co najmniej jedna rozbudowa istniejącego projektu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.