W sąsiedztwie poznańskiej Malty powstaje największa inwestycja francuskiego dewelopera

2021.03.25

W tym roku oddana zostanie do użytku największa inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. W sprzedaży pozostają jeszcze wolne mieszkania.

W niedalekiej odległości od Jeziora Maltańskiego w Poznaniu trwa budowa osiedla Soleil de Malta. Inwestycja składa się z dwóch 5-piętrowych budynków z częścią usługową na parterze i podziemną halą garażową. Deweloperem jest spółka Bouygues Immobilier Polska, dla której jest to największa inwestycja w tym mieście i jedna z największych w kraju.

Soleil de Malta powstaje przy ulicy Milczańskiej w dzielnicy Łacina. Cechą charakterystyczną osiedla ma być wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw. W tej części inwestycji powstanie m.in. boisko do siatkówki plażowej. Część mieszkań rozlokowanych na ostatnim piętrze ma przestronne tarasy umieszczone na dachu budynku.

Obecnie na budowie osiedla trwa wykańczanie elewacji i wnętrz. Wykonawca rozpoczął również wykonywanie patio oraz zielonego dachu. Soleil de Malta ma zostać oddana do użytku w trzecim kwartale tego roku.

Łącznie w ramach osiedla powstanie 316 mieszkań o powierzchniach od 25 do 128 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. W ofercie pozostają jeszcze wolne mieszkania, w tym m.in. lokale 3-pokojowe o wielkości 57 mkw. oraz ten sam układ o wielkości 87 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Autor
  Gość
  2021-03-25 16:31:21
  Warto dodać że trwają przygotowania do drugiego etapu.

 • Obywatel Piszczyk
  Gość
  2021-03-26 07:29:35
  to naprawdę niesamowity kreatywny wysiłek dewelopera 20 ciężarówek piasku mam nadzieję dwie pionowe stalowe rury Mam na myśli stal nierdzewną i powstaje fantastyczna atrakcja boisko do siatkówki plażowej bardzo poważnie będę rozważał zakup nawet kilku lokali dla przyjeżdżających ekip turniejowych.
 • RLee
  RLee
  Użytkownik
  2021-03-26 11:04:00
  A w okolicy totalny bajzel deweloperzy w okolicy posnani nie myślą o okolicznej małej architekturze .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.