Startuje budowa osiedla Soleil de Malta w Poznaniu

2019.10.07

Erbud, jako generalny wykonawca, rozpoczął budowę poznańskiego osiedla na Łacinie - Soleil de Malta. Deweloperem projektu jest firma Bouygues Immobilier Polska.

Przy ulicy Milczańskiej na poznańskiej Łacinie ruszyła budowa 6-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 128 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przynależał będzie balkon, loggia lub ogródek. Lokatorzy mieszkań na ostatniej kondygnacji będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy na dachu budynku, a wysokość lokali wyniesie około 3 m.

Miejsca parkingowe zaplanowano zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na stanowiskach naziemnych. W parterach budynków znajdzie się miejsce na lokale handlowo-usługowe, a na terenie osiedla znajdzie się również specjalna strefa rekreacyjna, połączona z placem zabaw dla maluchów.

Obecnie na budowie Soleil de Malta trwają roboty ziemne, wykopy pod halę garażową. Całość ma być gotowa w 2021 roku.

Soleil de Malta to trzecia poznańska inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Pozostałe dwie to charakterystyczna Manufaktura Stare Miasto, a także Cerisier Résidence.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Soleil de Malta, Erbud, Bouygues Immobilier Polska

Komentarze

  • RLee
    RLee
    Użytkownik
    2019-10-08 11:09:11
    Zmarnowany potencjał całego terenu w pobliżu Posnani wszystko na jedno kopyto i byle jak

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.