Jest wykonawca budynku z zabytkową elewacją z 1904 roku

2020.07.01

Na początku br., firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań w swojej nowej inwestycji przy ulicy Grochowskiej w Warszawie, a teraz podpisała umowę z generalnym wykonawcą budynku.

Firma Erbud została generalnym wykonawcą budynku wielorodzinnego, który zlokalizowany będzie przy ulicy Grochowskiej 230 w Warszawie na Grochowie. Prace budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Wiatraczna potrwają do końca stycznia 2022 roku. Wartość umowy to 23,3 mln zł netto.

Grochowska 230 to inwestycja wielorodzinna w dzielnicy Praga-Południe, która składa się z 5-piętrowego budynku na 77 mieszkań od kawalerek o metrażach od 25 mkw. po mieszkania dwupokojowe oraz większe trzy- i czteropokojowe lokale o metrażach do 137 mkw. Ostatnie piętro projektu Grochowska 230 zajmą mieszkania premium o powierzchniach powyżej 100 mkw i prawie 3 m wysokości.

W parterze obiektu zaplanowano kilka lokali handlowo-usługowych. Na przyszłych mieszkańców czekać będzie także zielony dziedziniec z ławkami oraz 2-poziomowa podziemna hala garażowa.

W bryłę budynku przy ulicy Grochowskiej wkomponowana zostanie od frontu, zabytkowa elewacja jednego z najstarszych budynków w okolicy, kamienicy wzniesionej przez Marcina Enda w 1904 roku. W historycznej części budynku znajdzie się główne, reprezentacyjne wejście oraz punkty usługowe.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grochowska 230, Erbud, Bouygues Immobilier Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.