Inwestycja z wkomponowaną w bryłę zabytkową elewacją budynku z 1904 roku

2020.01.23

Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż mieszkań, a w III kwartale 2020 roku budowę warszawskiej inwestycji przy ulicy Grochowskiej 230 na Grochowie.

Grochowska 230 to nowa inwestycja mieszkaniowa francuskiego dewelopera w Polsce, która powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Wiatraczna. Na warszawskim Grochowie w dzielnicy Praga-Południe wybudowany zostanie 5-piętrowy budynek.

Deweloper rozpoczął sprzedaż 77 mieszkań od kawalerek o metrażach od 25 mkw. po mieszkania dwupokojowe oraz większe trzy- i czteropokojowe lokale o metrażach do 137 mkw. Ostatnie piętro inwestycji przy Grochowskiej zajmą lokale premium o powierzchniach powyżej 100 mkw i prawie 3 m wysokości.

Parter budynku od strony ulicy, z ogródkami z tyłu obiektu, zostanie zagospodarowany pod kilka lokali usługowych. Przyszli mieszkańcy inwestycji Grochowska 230 będą mogli korzystać z zielonego dziedzińca z ławkami i 2-poziomowej podziemnej hali garażowej.

To, co wyróżniało będzie warszawską inwestycję firmy Bouygues Immobilier Polska to wkomponowana w bryłę budynku, od frontu, zabytkowa elewacja jednego z najstarszych budynków w okolicy, kamienicy wzniesionej przez Marcina Enda w 1904 roku. Inwestor ma doprowadzić frontową elewację do jej pierwotnego wyglądu. W historycznej części budynku znajdzie się główne, reprezentacyjne wejście oraz punkty usługowe.

Budowa ruszyć ma w III kwartale 2020 roku, a odbiór lokali planowany jest na III kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.