Półmetek prac na budowie osiedla Soleil de Malta w Poznaniu

2020.07.27

Powstające osiedle Soleil de Malta w Poznaniu osiągnęło już swój najwyższy punkt konstrukcyjny. Deweloperem jest firma Bouygues Immobilier.

Soleil de Malta to poznańskie osiedle niedaleko Jeziora Maltańskiego na Łacinie, które zaoferuje łącznie prawie 320 mieszkań, a także boisko do piłki plażowej.

Inwestycja powstaje przy ulicy Milczańskiej i składa się z dwóch 5-piętrowych budynków wielorodzinnych z częścią handlowo-usługową w parterze i podziemną halą garażową. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli ze strefy relaksu połączonej z placem zabaw dla dzieci. Na zielonym terenie znajdą się leżaki, ławki i pergola, a nawet boisko do gry w siatkówkę plażową.

Soleil de Malta oferuje 316 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 128 mkw., od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Apartamenty na ostatnim piętrze mają wysokość 3 metrów i przynależą do nich przestronne tarasy na dachu. W parterze znajduje się 5 lokali usługowych.

Na budowie osiedla odbyła się już uroczystość zawieszenia wiechy. Obecnie trwają prace konstrukcyjne, montaż okien, instalacji elektrycznych i sanitarnych, murowanie ścianek działowych w mieszkaniach i częściach wspólnych. Rozpoczęły się także prace przy elewacji budynków.

Soleil de Malta zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Kupiłem
    Gość
    2020-07-27 20:29:00
    Fajna inwestycja mieszkaniowa. Ładne budynki, dobra lokalizacja. Zastanawiałem się między tym a Esencją. Zadecydowała cena.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.