Stan surowy poznańskiej inwestycji Przystań Warta

2019.05.23

Realizowana inwestycja mieszkaniowa tuż przy rzece Warcie w Poznaniu, osiągnęła właśnie stan surowy, a deweloper rozpoczął prace wykończeniowe. Oddanie do użytku projektu Przystań Warta zaplanowano na początek 2020 roku.

Przystań Warta będzie 5-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym, w którym przewidziano zaledwie osiem mieszkań i dwupoziomowych apartamentów. Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu.

Wykonawca zakończył już stan surowy budynku i przystąpił do prac instalacyjnych oraz montażu stolarki okiennej. Inwestycja jest gotowa w prawie 60 proc. Finalizacja prac nastąpić ma w pierwszym kwartale 2020 roku.

Przystań Warta oferuje mieszkania i apartamenty o metrażach od 56 do 166 mkw., do których przynależą balkony, loggie lub tarasy. Apartament zlokalizowany na parterze będzie posiadał ogród. W ofercie znalazło się: sześć mieszkań trzypokojowych, jeden apartament czteropokojowy, a także jeden apartament z pięcioma pokojami. Pod budynkiem zaplanowano halę garażową.

Grupa Partner, jako deweloper projektu, rozpoczął realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu. Na Winiarach powstaje kameralny budynek o nazwie Leonarda 8, w którym znajdzie się zaledwie 9 mieszkań, w tym również dwupoziomowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 42 do 96 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.