Powstaje II etap Nadolnik Compact Apartments. Odnowiony zostanie dawny młyn

2020.02.19

Grupa Partner rozpoczęła budowę drugiego etapu poznańskiej inwestycji Nadolnik Compact Apartments, która docelowo zaoferuje ponad 1000 smart apartamentów.

Rozpoczęły się prace związane z fundamentami pod II etap osiedla Nadolnik Compact Apartments, zlokalizowanego obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, przy ulicy Nadolnik w Poznaniu. Budowa I etapu inwestycji już się zakończyła.

W pierwszym etapie powstało 213 mieszkań, które niebawem zostaną przekazane przyszłym lokatorom i inwestorom. W tej części kompleksu powstały apartamenty 20 m kw. dla 2 osób, ale też z antresolą o powierzchni 31-41 m kw. (dla 4 osób).

Niebawem w ofercie Nadolnik Compact Apartments znajda się smart apartamenty z II etapu inwestycji. W tej części kompleksu, którego budowa już ruszyła, powstaną 224 mieszkania, a także dodatkowa infrastruktura w postaci boxów rowerowych, kortu tenisowego oraz boisk. Oddanie do użytku zaplanowano na marzec 2022 roku.

W II etapie Nadolnik Compact Apartments odnowiony zostanie również młyn, w którym mieściło się będzie zaplecze handlowo-usługowe i komercyjne. Niebawem w ofercie pojawią się tego typu lokale. Trwają już prace projektowe w tym celu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.