W Poznaniu powstaje największy kompleks mart apartamentów

2020.03.24

W Poznaniu, przy ulicy Nadolnik powstaje kompleks smart apartamentów o niewielkim metrażu, z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Jest to obecnie największa tego typu inwestycja w Polsce.

Nadolnik Compact Apartments to kompaktowo zaprojektowane niewielkie lokale, z osobną łazienką i aneksem kuchennym, które stanowią dobry wybór dla studentów lub osób marzących o swoim lokum już po studiach.

Smart apartamenty, czyli tzw. mikro apartamenty mają najczęściej metraże nie przekraczające 40 metrów kwadratowych. Poznańska inwestycja blisko Śródki dysponowała będzie także pełną infrastrukturą towarzyszącą, jak hala garażowa, boxy rowerowe, korty tenisowe, boiska oraz zaplecze handlowo-usługowe.

Nadolnik Compact Apartments powstaje na działce przy ulicy Nadolnik, na terenie Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Inwestycja, która realizowana jest w dwóch etapach, składa się z sześciu budynków na ponad 1000 lokali o metrażach od 19 do 41 mkw. Mieszkania o większej powierzchni dysponowały będą antresolami. Cena pojedynczego lokalu zaczyna się od 134 tys. zł netto.

Obecnie w budowie znajduje się II etap kompleksu, a w ofercie dostępne są 224 lokale. Oddanie inwestycji Nadolnik Compact Apartments zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Te77
  Gość
  2020-03-24 08:26:00
  Apartament kojarzy mi się raczej z czymś innym... Ale szał będzie łazienka i aneks kuchenny

 • Zenek M.
  Gość
  2020-03-24 08:40:37
  Mart apartamentów? Czytajcie wszystko przed umieszczeniem na serwerze bo to wstyd

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.