Drugi etap Śródki OdNowa nabiera kształtów

2019.11.14

Powstająca przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce inwestycja zaczyna piąć się w górę, tym samym oficjalnie wystartował nowy projekt dewelopera Grupy Partner.

Śródka OdNowa 2 będzie 4-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym, w którym znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 27 do 80 metrów kwadratowych i układach od kawalerek po lokale trzy- i czteropokojowe. Inwestycja wkracza właśnie w kolejny etap realizacji.

Przy ulicy Bernata na Śródce ukończone zostały prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych, wylano też fundamenty. Od teraz budynek piął się będzie już tylko w górę. W tym roku postawione mają zostać pierwsze mury hali garażowej.

Mieszkania na parterze budynku Śródka OdNowa 2 dysponowały będą ogródkami, natomiast lokale na wyższych piętrach balkonami, loggiami lub tarasami. Pod obiektem znajdzie się hala garażowa, a przed budynkiem dodatkowe miejsca parkingowe. W obiekcie znajdzie się dodatkowo winda, powstanie droga wewnętrzna, oświetlenie oraz zaaranżowana zostanie zieleń.

W ofercie znajdują się mieszkania, których cena zaczyna się od 219 225 zł brutto. Śródka OdNowa 2 zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.