Zaglądamy na budowę inwestycji Śródka OdNowa 2 w Poznaniu

2021.03.26

Na poznańskiej Śródce trwają zaawansowane prace budowlane projektu mieszkaniowego Śródka OdNowa 2, którego deweloperem jest Grupa Partner.

Na ostatni kwartał bieżącego roku planowane jest zakończenie prac budowlanych na działce przy ulicy Bernata w Poznaniu. Grupa Partner realizuje tutaj drugi etap inwestycji Śródka OdNowa.

Zgodnie z harmonogramem przebiega realizacja projektu. Obecnie kładzone są tynki oraz posadzki zarówno w częściach wspólnych, jak i w mieszkaniach. Wykonywane jest również docieplenie budynku. Budynek ma być gotowy pod koniec tego roku.

Śródka OdNowa 2 to czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zaplanowano 83 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 80 metrów kwadratowych. Do dyspozycji będą kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadały będą ogródki, natomiast lokale powyżej - balkony. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej. Do każdego mieszkania przynależeć będą boksy rowerowe.

W ofercie pozostały jeszcze mieszkania, których cena zaczyna się od 363 000 zł brutto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Autor
    Gość
    2021-03-26 13:54:44
    Mieszkania bardzo dobrze sprzedają się. Deweloper kupił kolejne działki obok i ma pozwolenie na budowę 3 etapu. W biurze sprzedaży jest plan na kolejne etapy aż do końca ulicy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.