Pozwolenie na realizację projektu Przystań Warta w Poznaniu

2017.02.16

Wydane zostało pozwolenie na budowę dla poznańskiej inwestycji Przystań Warta, która powstanie przy ulicy Starołęckiej 68. Inwestorem projektu, którego budowa ruszy w marcu br., jest Grupa Partner.

Przystań Warta przy ulicy Starołęckiej 68 będzie kameralnym budynkiem mieszkalnym z 8 apartamentami o powierzchniach od 56 do aż 195 metrów kwadratowych.

Inwestor załatwił już wszelkie formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy, działka została oczyszczona i przygotowana, aby w marcu generalny wykonawca mógł rozpocząć oficjalnie realizację projektu.

W sprzedaży znajduje się 6 apartamentów 3-pokojowych, w tym trzy o metrażu 56 mkw. Dwa pozostałe mieszkania będą miał powierzchnię powyżej 100 mkw. Na parterze Przystani Warta znajdzie się apartament Orzech z pięcioma pokojami i tarasem z wyjściem na ogród o powierzchni 450 mkw. Na pierwszym piętrze znajdzie się z kolei 4-pokojowy apartament Widok o metrażu 161 mkw.

Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa na 12 miejsc postojowych. Inwestor postawi również wiatę na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty

Przystań Warta ma zostać oddana do użytku w drugim kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.