Przystań Warta w Poznaniu z widokiem na rzekę

2016.11.21

Grupa Partner rusza z przedsprzedażą apartamentów, które powstaną przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. Przystań Warta będzie kolejną inwestycją tej firmy w stolicy wielkopolski.

Grupa Partner jest inwestorem m.in. takich inwestycji jak Atrium Grunwald przy ulicy Bosej oraz Młyna nad Cybiną przy ulicy Sarniej. Teraz firma rusza z przedsprzedażą kolejnej swojej inwestycji, tym razem nad brzegiem Warty.

Przystań Warta będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem z 8 apartamentami o metrażach od 56 do 195 metrów kwadratowych. Przy ulicy Starołęckiej 68 powstanie budynek, w którym można zakupić 6 apartamentów 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami.

Do wszystkich lokali przynależeć będzie balkon, taras albo loggia. Największy apartament, który nosił będzie nazwę Orzech, będzie miał powierzchnię 195 mkw. i dysponował będzie dostępem do 450 mkw. ogrodu. Pod budynkiem zaplanowano halę garażową.

Deweloper zaplanował również zagospodarowanie przestrzeni wspólnej. Oprócz małej architektury, stanie także wiata na kajaki, które będzie można zwodować na brzegu Warty.

Budowa Przystani Warta rozpocząć ma się w styczniu przyszłego roku i potrwać do drugiego kwartału 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.