Poznań z ekskluzywną inwestycją Saint Martin Residences


2019.11.15
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła realizacja ekskluzywnej inwestycji apartamentowej, która powstaje przy ulicy Podgórnej 9 w Poznaniu. Inwestorem jest fundusz nieruchomościowy Structure Capital.

Na początku listopada ruszyła inwestycja Saint Martin Residences, która zakłada całkowitą przebudowę starej kamienicy wraz z wymianą wszystkich elementów konstrukcyjnych ścian. Budynek będzie miał ekskluzywny charakter.

Saint Martin Residences przy Podgórnej 9 w Poznaniu to zrewitalizowana kamienica, która na najwyższych piętrach zaoferuje mieszkania i penthouse’y z widokiem na Stare Miasto. Część lokali zostanie przeznaczona na najem extended stay, którego operatorem będzie lider rynku najmu krótkoterminowego - spółka Rent Like Home. W kamienicy znajdzie się również lobby z miejscem dla Concierge, a także strefa fitness i wellness. Wszystkie mieszkania w inwestycji posiadały będą klimatyzowane i wyposażone w nowoczesne rozwiązania.

Budynek przy Podgórnej 9 przejdzie generalny remont. Od strony dawnych ogrodów Hipolita Cegielskiego bryła będzie nowoczesna i minimalistyczna. Tylna elewacja kamienicy, która nie jest pod ochroną Miejskiego Konserwatora Zabytków, stworzy nową, bardziej atrakcyjną formę niż obecna architektura.

Saint Martin Residences zostanie oddana do użytku w 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.