Postępuje budowa inwestycji Piątkowska 103 w Poznaniu


2020.08.24
Autor: Urbanity.pl
Zgodnie z harmonogramem przebiega realizacja poznańskiej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Piątkowskiej 103. W przyszłym roku rozpocznie się przekazywanie kluczy do mieszkań.

Inwestycja Piątkowska 103 na poznańskich Winiarach to łącznie 42 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 27 do 71 metrów kwadratowych w jednym, 5-kondygnacyjnym budynku. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, natomiast mieszkania na piętrach balkonami o powierzchniach do 14 mkw.

W podziemnej hali garażowej będzie miejsce dla 32 aut, które uzupełniona zostanie o naziemne stanowiska. W ofercie pozostało już tylko kilka mieszkań o metrażach od 57 do 71 m kw.

Na budowie inwestycji Piątkowska 103 wykonano już strop nad podziemną halą garażową i stawiane są pierwsze mury, a w najbliższym czasie wylane zostaną również stropy nad parterem. W najbliższych dwóch miesiącach wykonany zostanie stan surowy budynku.. Całość będzie gotowa w II kwartale 2021 roku, po czym nastąpi przekazywanie kluczy do nowych mieszkań.

Deweloper inwestycji jest Quadro Development, który obecnie realizuje także projekt mieszkaniowy przy Bosej 7 w Poznaniu. Inwestycja jest już na ukończeniu, a już we wrześniu nabywcy odbiorą klucze. Pod tym adresem znajdzie się 27 mieszkań, z czego ostatnie, o powierzchni 67 m kw. jest na sprzedaż w cenie 6900 zł brutto za m kw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.