W północnej części Poznania powstaje kameralny Rynek Wschodni. Inwestycja osiągnęła stan surowy


2023.02.27
Autor: Bartosz Motorek
Jeszcze w tym roku zakończy się budowa kameralnego budynku wielorodzinnego u zbiegu ulic Główna i Smolna w Poznaniu. Deweloperem inwestycji jest firma Quadro Development, która poinformowała właśnie, że projekt osiągnął już swoją docelową wysokość i stan surowy.

Rynek Wschodni to kameralny budynek wielorodzinny, który firma deweloperska Quadro Development realizuje u zbiegu ulic Główna i Smolna w Poznaniu. W ramach inwestycji oddanych zostanie do użytku 47 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do 89 metrów kwadratowych. Budynek osiągnął już praktycznie swoją docelową wysokość i stan surowy. Inwestycja zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Budynek ma już ukończone cztery kondygnacje naziemne. Obecnie wykonawca jest na etapie montażu stolarki okiennej i pokrycia dachowego, co oznacza, że niedługo będzie gotowy stan surowy zamknięty. Lokale mieszkalne mają ścianki działowe i nastąpi wylewanie posadzek. Dobiegły końca roboty w części podziemnej, gdzie znajdzie się hala garażowa.

Deweloper zapewnił, że w drugiej połowie 2023 roku zakończy się realizacja inwestycji, a pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań.

Sprzedaż mieszkań nadal trwa, a kolejne lokale są rezerwowane.

Komentarze


  • rocky
    Gość
    2023-02-27 10:47:56
    Czy oni na serio nazwali jeden mały bloczek RYNKIEM? xD

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.