W Poznaniu ruszyła budowa Rezydencji Winiary


2020.11.12
Autor: Urbanity.pl
Ruszyły prace budowlane na działce przy ulicy Wyłom, prostopadłej do ulicy Piątkowskiej, na której powstanie Rezydencja Winiary.

Quadro Development otrzymało już prawomocne pozwolenie na budowę nowej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu pod nazwą Rezydencja Winiary.

Przy ulicy Wyłom trwają już pierwsze prace związane z realizacją inwestycji Rezydencja Winiary. Wykonany został już wykop pod podziemną halę garażową. Projekt zakłada budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, w którym zaplanowano 31 mieszkań.

W ofercie firmy Quadro Development znajduje się 7 kawalerek, 16 lokali 2-pokojowych oraz 8 mieszkań z 3 pokojami. Całość uzupełnia apartament 105,6 m kw. z dwoma balkonami, a także tarasem aż 45 m kw. Lokale na piętrach będą posiadały balkony lub loggie, natomiast mieszkania na parterze ogródek lub taras.

Rezydencja Winiary to również wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, w tym m.in. podziemna hala garażowa, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich, stojaki rowerowe w najbliższym otoczeniu, jak również winda.

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.