W Poznaniu ruszyła budowa Rezydencji Winiary

2020.11.12

Ruszyły prace budowlane na działce przy ulicy Wyłom, prostopadłej do ulicy Piątkowskiej, na której powstanie Rezydencja Winiary.

Quadro Development otrzymało już prawomocne pozwolenie na budowę nowej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu pod nazwą Rezydencja Winiary.

Przy ulicy Wyłom trwają już pierwsze prace związane z realizacją inwestycji Rezydencja Winiary. Wykonany został już wykop pod podziemną halę garażową. Projekt zakłada budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, w którym zaplanowano 31 mieszkań.

W ofercie firmy Quadro Development znajduje się 7 kawalerek, 16 lokali 2-pokojowych oraz 8 mieszkań z 3 pokojami. Całość uzupełnia apartament 105,6 m kw. z dwoma balkonami, a także tarasem aż 45 m kw. Lokale na piętrach będą posiadały balkony lub loggie, natomiast mieszkania na parterze ogródek lub taras.

Rezydencja Winiary to również wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców, w tym m.in. podziemna hala garażowa, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich, stojaki rowerowe w najbliższym otoczeniu, jak również winda.

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.