Rynek Wschodni w Poznaniu wychodzi z ziemi. Ostatni moment na zmiany lokatorskie


2022.08.23
Autor: Bartosz Motorek
Niespełna 50 mieszkań powstaje w ramach inwestycji Rynek Wschodni w Poznaniu. Firma Quadro Development poinformowała o najnowszych postępach prac na działce u zbiegu ulicy Smolnej i Głównej.

Rynek Wschodni to kameralna inwestycja od Quadro Development w Poznaniu. U zbiegu ulic: Smolnej i Głównej w Poznaniu, w niedalekiej odległości od Ronda Śródka powstaje budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 47 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz podziemna hala garażowa.

W poznańskiej ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o powierzchni od 29 do 89 mkw., i układach 2-, 3- i 4-pokojowych. W przypadku większych lokali mieszkalnych, istnieje możliwość podziału na mniejsze, każdy z osobnym węzłem sanitarnym. Mieszkania na parterze posiadały będą ogródki, lokale powyżej - balkony, a na ostatniej kondygnacji - tarasy. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8800 złotych brutto za mkw.

Obecnie inwestycja jest na etapie ostatnich prac związanych z halą garażową, w której znajdzie się łącznie 31 stanowisk. Budowa projektu o naziwe Rynek Wchodni przebiega zgodnie z przyjętym haronogramem.

Podziemna hala garażowa jest już prawie ukończona. Po wykonaniu tego zadania, nasz dział realizacji będzie stawiał ściany parteru budynku mieszkalnego. W praktyce to oznacza, że już niedługo będzie można zobaczyć kształt pierwszych mieszkań. Dlatego to ostatni moment, by nabywcy zgłosili i uzgodnili z naszą firmą wszelkie zmiany lokatorskie
powiedział: Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development

Inwestycja ma być gotowa w drugiej połowie 2023 roku.

Przy realizowanym budynku znajduje się przystanek autobusowy. W przyszłości pojawi się także tramwaj, ponieważ miasto Poznań planuje przedłużyć linię tramwajową z pętli Zawady do okolic stacji kolejowej Poznań Wschód.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.