Quadro Development rozpoczyna budowę inwestycji Sielska14 w Poznaniu

2018.11.29

Między Górczynem a Grunwaldem, rozpoczęła się budowa budynku mieszkalno-usługowego Sielska14, którego deweloperem jest spółka Quadro Development.

Sielska14 to 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 22 lokalami o powierzchni od 34 do 102 mkw. w układach głównie dwu- i trzypokojowych. W ofercie znajdują się również trzy mieszkania o powierzchni 102 mkw., które można podzielić na trzy osobne lokale z balkonem, kuchnią i łazienką. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod dwa lokale handlowo-usługowe.

Budowa inwestycji przy Sielskiej 14 już trwa. Budowlańcy uporządkowali cały teren pod budowę, wykonano ściany szczelinowe garażu podziemnego, a następnie rozpoczęła się budowa hali. Niebawem rozpocznie się stawianie ścian pierwszego piętra. Oddanie inwestycji Sielska14 do użytku zaplanowano na I kwartał 2020 roku.

W podobnym terminie oddana zostanie również inna inwestycja tego dewelopera - Bosa7. W 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym znajdzie się 27 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34 do 133 mkw. Parter zostanie zagospodarowany pod dwa lokale użytkowe. Budowa tego projektu ma niebawem ruszyć.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Sielska14, Bosa7, Quadro Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.