Północna część Poznania z nową inwestycją firmy Atal. Trwa budowa osiedla Naramowice Odnova


2023.01.20
Autor: Monika Kiereś
W ofercie sprzedaży dewelopera Atal znalazły się mieszkania z najnowszej inwestycji spółki w Poznaniu - Naramowice Odnova. Ceny lokali kształtują się od 7 600 do 9 800 zł/mkw. brutto.

W północnej części Poznania, w pobliżu zakola Warty powstanie najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Atal. Jest to pierwszy projekt wprowadzony do sprzedaży w tym roku przez tego dewelopera.

W I etapie inwestycji Naramowice Odnova zaplanowano budowę czterech, 5-piętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 512 mieszkań. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim mieszczą się w przedziale od 7 600 do 9 800 zł/mkw. brutto. W ofercie sprzedaży dostępne są lokale o metrażach od 30 do 105 mkw. i rozkładach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania na parterze posiadały będą indywidualne ogródki, a lokale powyżej - balkony. Na najwyższej kondygnacji zaplanowano 43 mieszkania posiadające antresole. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano liczne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Pomiędzy budynkami osiedla Naramowice Odnova zaplanowano patio, jako wspólną przestrzeń do odpoczynku. Na dziedzińcu powstanie siłownia zewnętrzna, zaprojektowane są też liczne nasadzenia, plac zabaw oraz ławki.

Budowa poznańskiej inwestycji firmy Atal rozpoczęła się pod koniec 2022 roku. Prace budowlane potrwają do II kwartału 2025 roku, a pozwolenie na użytkowanie ma zostać wydane w III kw. br.

Komentarze


  • Bolesław Krzywousty
    Gość
    2023-02-13 15:44:35
    kto wymyśla te wszystkie nazwy z V?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.